בן-חיים הוצג על ידי צ'לסי

טל קבל את חולצה מספר 22 מאחר שהחולצה מספר 26 שיייכת לג'ון טרי. מוריניו: "אהבתי את טל בבולטון ועכשיו אני אוהב אותו יותר". בן-חיים: "זהן אתגר ענק ומרתק". מוריניו: "אסור לגרנט להתערב בעבודתי"

יום חמישי 12 יולי 2007
אשר גולדברג, שרון חלבי
טל בן-חיים הוצג הלילה  בלוס-אנג'לס כשחקנה החדש של צ'לסי. בן -חיים הנרגש קיבל מהמאמן ז'וז'ה מוריניו את החולצה הכחולה של צ'לסי עם מספר 22 לפי בחירתו.

בן-חיים ויתר על חולצת המשחק מספר 26 בה הוא משחק מאז ימי מכבי ת"א מאחר שהחולצה מספר 26 של צ'לסי שיייכת לבלם, ג'ון טרי, ומזוהה איתו.

בן-חיים אמר : הגשמתי חלום של כל כדורגלן, להיות בצ'לסי זה דבר ענק ומאתגר. אני אתן את כולי לצ'לסי למען הצלחת המועדון".

עוד אמר בן-חיים: "אני מודה למנג'ר, ז'וז'ה מוריניו ולמנכ"ל פיטר קניון, על אמונם בי וכמו כן לבולטון ולמנג'ר , סאם אלרדייס, שנתנו לי במה והאמינו בי במתן חום ואהבה. כמו כן תודה מיוחדת לפיני זהבי שהיה איתי לכל אורך הדרך".

המנג'ר מוריניו אמר: "אהבתי מאוד את טל כששחק בבולטון, עקבתי אחריו והוא התחבר לחשיבה שלי על הכדורגל. עכשיו, לאחר 6 שעות של אימונים בלוס-אנג'לס , אני אוהב אותו יותר ויותר".

מוריניו מזהיר את גרנט

מנג'ר צ'לסי, ז'וזה מוריניו, הזהיר את המנהל הספורטיבי החדש, אברהם גרנט, שלא להתערב לו בעבודתו.

מוריניו: "הוא כאן כדי לתמוך במספר נושאים במועדון ובשבילי זאת לא בעיה. מנקודת המבט שלי אסור לו להתערב בעבודה שלי".

כזכור, גרנט הצטרף לצוות המקצועי בתחילת השבוע בזכות קשריו הטובים עם הבעלים, רומן אברמוביץ'. גרנט כבר הוזכר כמועמד המוביל להחליף את מוריניו בעמדת המנג'ר, במידה והפורטוגלי יחליט לעזוב.

מוריניו המשיך כשאמר: "לדעתי המועדון היה מאוד ברור לגבי סוג עבודתו של גרנט. אם רוצים לדעת על דרך העבודה שלו, תצטרכו לשאול אותו".

צ'לסי מקיימת את מחנה האימונים בלוס-אנג'לס ובשבת תשחק מול הגלקסי, קבוצתו האמריקאית החדשה של דיוויד בקהאם. 

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק