ססק פברגאס: ריאל רוצה אותי

הקשר הספרדי של ארסנל סיפר כי קיים שיחות עם נשיא האלופה, רמון קלדרון, אך לבסוף החליט להישאר: אחרי שהנרי עזב, לא יכולתי לעזוב. אנסה לזכות עם ארסנל בתארים

יום שישי 13 יולי 2007
אורן קורנפלד

ססק פברגאס חשף כי קיים שיחות עם נשיא ריאל מדריד, רמון קלדרון ועם המנהל הספורטיבי, פרדרג מיאטוביץ' לגבי מעבר אפשרי לאלופת ספרד, אך לבסוף החליט להישאר בארסנל.

פברגאס חתם על חוזה לשמונה שנים אצל התותחנים בתחילת העונה שעברה אחרי שארסן ונגר הצליח לשכנע את השחקן המוכשר בן ה-20 להישאר בלונדון.

פברגאס סיפר ל"סאן" הלונדוני על החלטתו: "אחרי שתיירי הנרי החליט לעזוב לברצלונה, לא יכולתי לעזוב בסתר. שוחחתי עם נשיא ריאל, רמון קלדרון ועם המנהל הספורטיבי פרדרג מיאטוביץ', הם אנשים מדהימים".

"זה היה מאוד מספק להקשיב להם", הוסיף פברגאס. "מכיוון שריאל מדריד הוא מועדון גדול, אך החלטתי להישאר בארסנל. היו לי שיחות ממושכות עם ונגר. הוא אחד שאפשר לדבר איתו על הכל. אני משוכנע שהוא יחתום על חוזה חדש בקבוצה. ונגר מאמין בקבוצה ויש לו ביטחון בסגל".

על התוכניות לעתיד הוסיף פברגאס: "אני רק בן 20 וכל מה שאני צריך לעשות זה להנות מהכדורגל שלי ולהשתפר. אני אנסה לזכות בתארים עם ארסנל ואתן הכל לארסן ונגר. אני אסיר תודה לו על כך שהוא נותן לי את ההזדמנות".

צילום: רויטרס

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק