פרגוסון: אין עליי שום לחץ

מאמן יונייטד השיב למאמן צ'לסי ז'וזה מוריניו שטען אמש כי החתמתם של טבז, אנדרסון והארגריבס באולד טראפורד מכניסה ללחץ את מאמן השדים האדומים לזכות גם העונה באליפות

יום שישי 13 יולי 2007
רועי רובינשטיין
חמישה שבועות לפני פתיחתה הרישמי, של עונת הכדורגל באנגליה נדמה כי לשתי המועמדות הרציניות ביותר לכתר, מנצ'סטר יונייטד וצ'לסי אין כבר סבלנות לחכות עד העונה הבאה, לפחות לא לצמד המאמנים שלהן. 

אמש במהלך מסיבת העיתונאים שבה בין היתר הוצג טל בן - חיים כשחקן צ'לסי ירה מוריניו את החץ הראשון לכיוון אלכס פרגוסון כשטען כי כל הרכישות שיונייטד עשו הקיץ ובראשן החתמתו של קרלוס טבז הארגנטינאי יביאו ללחץ על פרגוסון לזכות באליפות בשנית. הערב מנג'ר השדים האדומים השיב לפורטוגלי.

"האמת שזו התבטאות מדהימה, נדמה לי שהוא שכח שאני פה כבר עשרים שנה"', אמר המאמן שהחתים הקיץ שחקנים בסכום של יותר מכ-50 מיליון ליש"ט. "אולי הוא תחת לחץ כה גדול במועדון שלו שהוא מנסה להעביר אליי מעט מאותו לחץ" המשיך לתהות פרגרסון בקול רם מול העיתונאים ולבסוף אמר: זו סיטואציה פשוט מצחיקה". 

המאמן הותיק גם התייחס ליריבה גדולה נוספת שלו מהעבר הלא רחוק ארסנל של ארסן ונגר. "אמרתי לארסן כי לפי דעתי הגיע הזמן של הנרי להמשיך הלאה, ברור לי שהפרידה מהנרי רק תחזק אותם ואני בטוח שהם שוב יהיו בין הארבע הראשונות גם בתום העונה הקרובה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק