השטיח האדום של בקהאם

כוכבה החדש של הל.א. גלאקסי התקבל בשטיח אדום במועדון והוצג אתמול רישמית כשחקנה החדש של הקבוצה. קפטן אנגליה לשעבר אמר במסיבת העיתונאים: "אני מקווה להפוך את הכדורגל למספר אחת בארה"ב"

יום שישי 13 יולי 2007
רועי רובינשטיין
בטקס שכלל גוון אמריקני עשיר של פירוטכניקה ורעש הוצג אתמול דיוויד בקהאם לראשונה באופן רישמי כשחקנה החדש של הל.א. גלאקסי מליגת ה-MLS.לאחר שהקונפטי נערם על הריצפה והצלמים לקחו את תמונתו של בקהאם אוחז את חולצתו החדשה בארבע העונות הבאות אמר הכוכב החדש של הקבוצה מהוליווד מספר דברים. 

תקרית ראשונה במפגש הבין תרבותי בין בקהאם האנגלי לקהל האמריקני התרחשה כשבקהאם החל לדבר ואמר: "football...sorry soccer"  אימרה שהביאה לגל צחוק קטן בקהל. משם המשיך הסופרסטאר ואמר: "אני פשוט נרגש להיות כאן ולא יכול לחכות לאימון הראשון שלי בשבוע הבא. תמיד ציפיתי לאתגרים בחיי ואני חייב להודות שזהו אתגר חדש עבורי. אני מקווה כי בעזרתי יהפוך הכדורגל לענף הספורט מספר אחת בארה"ב".

הג'נרל מנג'ר של הגאלקסי אלכסי לאלאס הזכור לכולנו מימיו בנבחרת ארה"ב עמד לצידו של בקהאם על הבמה והוביל את שאר שחקני הקבוצה בקריאות קצובות של "בקהאם, בקהאם" רגע לפני שהחל את דבריו. "זהו יום חשוב לא רק עבורנו בגלאקסי אלא גם עבור הספורט הנפלא הזה בארה"ב" הכריז לאלאס שקבוצתו עד כה מדורגת במקום הלפני אחרון במערב. את רוח דבריו של לאלאס המשיך הקומישינר של ה-MLS  דון גארבר שטען: "עכשיו בעיר הנפלאה הזו יש לנו את אחד האתלטים המוכשרים בעולם, זהו פתח לעוד שחקנים ידועים להגיע לליגה שלנו".  

 

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק