2

ביתר השפילה את אשדוד

ליגת העל:האלופה לא ריחמה על מ.ס אשדוד והביסה 0:5 באיצטדיון טדי. רולולו (צמד), ברוכיאן, זנדברג וטל השתתפו בחגיגה

יום ראשון 07 אוקטובר 2007
אייל כהן

אלופת המדינה, בית"ר ירושלים חזרה לטדי וחזרה לנצח. הבחורים של יצחק שום הביסו 0:5 את מועדון ספורט אשדוד במסגרת המחזור החמישי בליגת העל.

המעידה המקרית של בית"ר ירושלים במחזור שעבר בסכנין, כנראה שהייתה רק גל חולף, כיוון שהערב האלופה לא ריחמה על אשדוד ופשוט כבשה ללא הרף. מה שהיה חסר בסכנין, הושלם הערב בטדי. השילוב של אבירם ברוכיאן בהחלט הצדיק את עצמו, כאשר הקשר הצעיר אף כבש ובישל שערים לרומולו, שרשם צמד מרשים.

כעת יצחק שום יצטרך להשאיר את הגחלת והנחישות של שחקניו, לאחר החזרה מפגרת הנבחרת מול קרואטיה. קשה יהיה לנבא מי תוכל לעצור את בית"ר ירושלים, שפשוט נראית גדולה על כל קבוצה בליגת העל.

באשדוד יצטרכו לשבת ולשוחח עם השחקנים, שספגו 11 שערים בשני המחזורים האחרונים. בהۗלט חוסר ביטחון להגנה האשדודית, שתצטרך להחלץ מהמצב המביך כדי להתרומם לקראת המשך העונה. אשדוד תפגוש במחזור הבא קבוצה טובה נוספת, את בני יהודה שלא תוותר בקלות. .

מחצית ראשונה: רומולו מקפיץ את טדי

ההתקפה הראשונה הגיע מכיӕונה של האלופה - בדקה ה-10 זנדברג חטף כדור באגף השמאלי והגביה מצויין. ברוכיאן הוריד בחזה לאלברמן, שניסה מספרת אשר לא צלחה. 

המשחק המשיך לא להתעלות לרמה גבוהה, בדקה ה-28 רומולו פינה לבעיטה טובה מ-20 מטר, אבל אג'יי הצליח להדוף מצויין.&ɮbsp;

עשר דקות לפני תום המחצית הראשונה, טדי קופץ: מתפרצת נהדרת של בית"ר ירושלים, התחילה שוב באגף שמאל, זנדברג שלח מסירת רוחב מדוייקת לרומולו שמ-20 מטר, הברזילאי שלח כדור חלש אך מדוייק פנימה - 0:1 לבית&quoʹ;ר. 

מחצית שנייה: ארבעה שערים במחצית אחת

בפתיחת המחצית השנייה הצליח שוב ברק יצחקי לקבל כדור מצויין ברחבה, החלוץ הצעיר בעט ברגל שמאל כדור שהיה רחוק רק סנטימטרים מהקורה. 

בית"ר עלתה בטירӕף במחצית השנייה - בדקה ה-53 אלברמן שלח כדור מצויין ליצחקי, שבתוך הרחבה ניער שני מגינים ושלח בעקב אומנותית לברוכיאן, הקשר הצעיר בנגיעה אחת שלח כדור פנימה - 0:2 לבית"ר. 

בדקה ה-64 בית"ר פשוט מפרקת את אשדוד. זנדברג שלח את זיו באגף השמאלי. זיו פרץ ומצא שוב את רומולו פנוי ללא כסוי, הברזילאי השלים צמד - 0:3 ענק לבית"ר. 

אשדוד כבר הניפה דגל לבן, כאשר בדקה ה-77 מיכאל זנדברג רצה גם̠כן להתברג לרשימת הכובשים, אז הוא שלח פצצה ברגל שמאל והכדור חדר פנימה - 0:4 לבית"ר. 

עידן טל, שפתח על הספסל הערב נכנס במקום ברוכיאן, והיה שותף לחגיגה. בעיטה חופשית מ-25 מטר, אג'יי יכל לעצור, אבלȠהדף לשערו - 0:5 לבית"ר בסיום.

בית"ר ירושלים: טברטקו קאלה; כריסטיאן אלברס, שמעון גרשון, אריק בנאדו, יואב זיו; גל אלברמן, דרק בואטנג, מיכאל זנדברג (עמית בן שושן, 79), אבירם ברוכיאן (עידן טל, 67); ברק יצחקי, רומולו (טוטו תמוז, 76). 

מ.ס. אשדוד: סמי אג'יי; מיקי עטייה, ודראן ישה, איל אלמושנינו, אדיר טובול; רחמים צ'וקול (איימאר, 65), ז'אӟ ז'אק גוסו גוסו, קובי דג'אני; ניר נחום (מאור זוהר, 78), אלן מסודי, שי הולצמן (יוסי אופיר, 73). 

תמונות: באדיבות בית"ר נט.

תגובות

טלספורט בפייסבוק