שפיגל ירגל אחר קופנהאגן

בית"ר ירושלים יצאה הבוקר למחנה אימונים נוסף באוסטריה במטרה להתכונן למשחק החשוב בסוף החודש מול אלופת דנמרק. הקבוצה של שום תערוך שלושה משחקי אימון בעוד המנג'ר ייצא לקופנהאגן ויצפה ביריבה מקרוב

שבת 14 יולי 2007
אשר גולדברג

בית"ר ירושלים שוב באוויר, הפעם בדרך למחנה אימונים באוסטריה, שחקני האלופה שיצאו בשעת בוקר מוקדמת לישראל יגיעו בצהריים למחנה וכבר מחר תקיים הקבוצה משחק אימון נגד ואשש בודפשט ההונגרית שיהווה אחד משלושה מבחנים אחרונים לקראת המשחק החשוב בקופנהאגן בסוף החודש.

במשחק אמור המאמן יצחק שום שקיבל בימים האחרונים קלטות של משחקי פ.צ. קופנהאגן ולמד אותם יחד עם גיורא שפיגל, לתרגל את ההרכב המתגבש לקראת המשחק בקופנהאגן. זאת למרות שככל הידוע יהיו נציגים של הקבוצה הדנית במגרש. 

המנג'ר גיורא שפיגל שנשאר בארץ בכדי לטפל בהחתמתו של אחד מהשניים: טודור קלוב או אנראס מנדוסה, יטוס ביום רביעי הקרוב לבירת דנמרק בכדי לצפות ביריבת בית"ר במשחקה נגד נורסילאנד. באותו ערב תערוך בית"ר את משחק האימון השני שלה במחנה מול לבסקי סופיה הבולגרית כשביום שבת צפוי לה משחק אימון שלישי מול א.פ.ק. בלגראד. 

המאמן שום לא ישוב עם שאר הקבוצה לישראל בסיום המחנה אלא יטוס לקופנהאגן בכדי לצפות במשחק היריבה מול אלבורג במחזור הבא של הליגה הדנית ביום ראשון. כמו כן במהלך הנסיעה הזו יראה שום את המגרש עליו תתאמן בית"ר בדנמרק ואת בית המלון שבו תתאכסן הקבוצה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק