רוני לוי: חזרתי ברגשות מעורבים

היום בצהריים נחתה מכבי חיפה בארץ לאחר ששבה מרומניה שם הפסידה לגלוריה ביסטריצה 3:2 בפנדלים (0:2 בזמון החוקי). חיפה שהודחה מאינטרטוטו בשלב מוקדם לא כ"כ מצרה על כך

יום ראשון 15 יולי 2007
הדס גרינברג
מכבי חיפה שבה היום מרומניה לאחר ההפסד בפנדלים אתמול באינטרטוטו לגלוריה ביסטריצה. במכבי חיפה לא מצטערים על ההדחה מהאינטרטוטו. המאמן  רוני לוי הדגיש:  "לפחות עכשיו נתרכז בהכנות לליגה, אנחנו תמיד שואפים להגיע למטרות שלנו בליגה ואנחנו רחוקים מכך, עכשיו זה הזמן שלנו להתארגן על הסגל, וכשנגבש את הסגל נתחיל לצאת בהצהרות".

הירוקים שהציגו אתמול יכולת טובה ונלחמו על המגרש, הובילו 0:2 אך נכנעו בפנדלים. לוי הביע את דעתו על יכולתם של השחקנים הצעירים ואמר: "מגיע כל הכבוד לחברה הצעירים, הם עשו עבודה יפה מאוד, תמיד טוב לנצח משחקר חוץ באירופה, אומנם מאכזב שהפסדנו. אנחנו חוזרים ברגשות מעורבים".

ניר דוידוביץ', שהוחלט לצרפו לסגל, יום לפני ההמראה היה אחד ממצטייני המשחק  וקיבל מחמאות מהמאמן שאמר עליו:  "ניר נתן משחק טוב מאוד, ויותר מכך, זה ניר ולכן הוא השוער הכי טוב בארץ".

המחמאות המשיכו לזרום כשחברו לקבוצה עבאס סואן אמר: "ניר  הוא שוער מצויין, אני מכיר אותו זמן רב אבל אף פעם לא ראיתי ממנו הופעה כזו טובה".

בנוגע לשמועות שיש לסואן הצעות מקבוצות אחרות אמר עבאס: "יש לי והיו לי תמיד הצעות, אך כרגע אני מתרכז בהצלחה שלי במכבי חיפה"

השבוע ינסו בקבוצה להעביר הילוך ולקדם את נושא הרכש, שכולל בלם וקשר שמאלי, עמדות אותן מעוניין לוי לאייש. בקבוצה ינסו לזרז את צירופו של ג'ובאני רוסו, ולהשלים את הסגל לקראת היציאה למחנה האימונים ב-21 לחודש.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק