אני תמיד אזהב את מוריניו

אנגליה: נשיא צ'לסי, רומן אברמוביץ' התייחס לחיבתו למוריניו, מאמנה לשעבר של צ'לסי, כאשר שתה וחגג בפאב ספרדי עם אוהדי הקבוצה לאחר הניצחון מול ולנסיה. טן הנק יהיה עוזרו של גרנט

יום שני 08 אוקטובר 2007
אייל כהן
השתיקה הרועמת סביב פיטוריו או התפטרותו, תלוי כיצד מסתכלים על הכוס, של חוזה מוריניו מצ'לסי הסתיימה. רומן אברמוביץ', נשיא המועדון החליט לשתף את אוהדי הקבוצה מדוע מוריניו עזב . 

המחזה היה טיפה מוזר, אברמוביץ' החליט לשבור שתיקה דווקא בספרד, כאשר נפגש עם אוהדי צ'לסי בפאב ספרדי בולנסיה, לאחר הניצחון של צ'לסי בליגת האלופות. נשיא צ'לסי אמר להם בהנאה באותו ערב: "אני אוהב ומחבב את מוריניו מאוד, אני תמיד אוהב אותו במיוחד עבור מה שתרם רבות לӦ'לסי. 

"אבל המועדון הוא מעל הכל. אני יודע שאתם מאוכזבים, אבל היינו זקוקים לשינוי, וזה היה הזמן הטוב ביותר לעשות זאת. אני רוצה שתאמינו בי ובאברם גרנט, שהוא האדם הנכון לתפקיד מבחינת צ'לסי. יהיו עוד הרבה מועמדים, אבל אברם כאן כדי להשארȦquot;.

טן הנק יהיה עוזרו של גרנט בצ'לסי

אברם גרנט, אשר מחפש עוזר חדש תחתיו, יעזר בטן הנק, מאמנה של אייאקס אמסטרדם ההולנדית, שקיבל אישור מקבוצתו להשתחרר. 

הנק עצמו התמנה למאמןנה של אייאקס במאי 20̰6 והספיק לזכות בגביע ההולנדי בעונה שעברה. אייאקס לא צלחה להתברג לליגת האלופות השנה. הנק היה גם עוזרו של פרנק רייקארד בברצלונה, פלוס אימון בברדה, ויטסה ובודפשט. 

תמונה: רויטרס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק