אירופה לא תירוץ להפסד

ליגת העל: המון אכזבה אצל מאמנה של הפועל ת"א, לאחר ההפסד הערב 2:0 מול מכבי הרצליה. על שריקות הקהל: מעדיף שאני אספוג ולא הקבוצה. פרדי דוד: יכלנו להגדיל את התוצאה

יום שני 08 אוקטובר 2007
שלמה חסיד

החגיגות בשוודיה הסתיימו מהר מהרגיל, כאשר הפועל תל אביב הפסידה הערב במשחק בית 2:0 מול מכבי הרצליה. לא כך ציפה גיא לוזון לשוב לביצה המקומית, בזמן שהקהל המקומי צעק לו להתפטר.

הקהל האדום נותߨ בסיום המשחק מחוץ לאיצטדיון והחלו התפרעויות בעקבות ההפסד הקשה הערב.

המאמן המאוכזב הערב, גיא לוזון אמר בסיום: "חבל מאוד, אין ספק שנראינו רע הערב. לא סיכנו כמעט את שער היריב. רק לאחר השער הראשון, חיפשנו את השוויון. בשער הөני נשברנו והיה קשה. 

"הנענו את הכדור רק לרוחב, נצטרך לסדר את העניינים מהר. אני לא אתן את אירופה כתירוץ. הקבוצה כקבוצה לא שיחקה טוב. אם הקבוצה לא מנצח, אז המאמן סופג, עדיף שאני אספוג ולא הקבוצה". 

פרדי דוד, שליקט נקודות ראשונות עם הרצליה אמר בסיום: "אני חושב שבחלק המשחקים, שיחקנו כדורגל יוצא מהכלל. היום באנו בגישה שונה. התיכנון היה לתת להפועל ת"א לחשוב, לצופף, לשמחתי הרבה הם שיחקו לרוחב. 

"הכדורגל האירופאי, עשה שәנוי גם בגישה שלו לסיגנון, כלומר לא רק לוחצים, אלא מצופפות נכון ומחפשות מתפרצות. מגיע קרדיט ענק לשחקנים, הגענו לאינספור מצבים. אבל גם התוצאה מספקת אותי. אנחנו מתחילת השנה יודעים שנאבק בתחתית, זה לא חדש לנו".

השחקן המצטיין הערב, סעߙד מקאסי אמר בסיום: "האמנו בעצמנו שנוכל לנצח, עשינו משחק טוב מאוד וניצחנו. יש לנו כישרון לשחק בליגה הבכירה".

כפיר אדרי, קשר הרצליה אמר: "התכוננו טוב מאוד עבור הפועל תל אביב, אפילו אם היינו מנצחים ביותר Ӗה היה מוצדק. המטרה העיקרית זה להשאר בליגה ולנסות לייצר רצף ניצחונות. להתקדם כמה שיותר למעלה".

תמונות: יותם רונן.

תגובות

5

טלספורט בפייסבוק