סכנין מוכנה לליגת העל

בני סכנין גברה הערב במשחק אימון 0:2 על מכבי הרצליה. החלוץ יבוריאן כבש צמד ואמר ל-TELESPORT: זה נכון שאני בכושר טוב אך הדבר האמיתי יתחיל רק בחודש הבא

יום שני 16 יולי 2007
הדס גרינברג
 בני סכנין ומכבי הרצליה נפגשו הערב למשחק אימון שנערך בהרצליה. המשחק נגמר בתוצאה 0:2 לבני סכנין מצמד של יבוריאן, אשר כבש את שתי השערים תוך 12 דקות מפתיחת המחצית השנייה.

יאיה פטי יכל להגדיל את התוצאה אך החמיץ פנדל בדקה ה-85 כשבעט את הכדור לשמיים. מספר שחקנים בקבוצה התלוצצו לפני הבעיטה וניבאו את ההחמצה של החלוץ.

זהו משחק האימון הרביעי של סכנין עד כה כאשר בכל אחד מהם נאספו כדורים משער היריבה. סה"כ סכנין כבשה עד כה 10 שערים כאשר הכובש המצטיין הוא יבוריאן עם חמישה מהם.

יבוריאן אמר ל-TELESPORT לאחר המשחק: "אני שמח שהגעתי לבני סכנין אני אוהב את האנשים פה". בנוגע ליכולת הטובה שהוא מציג עד כה אמר: "זה נכון, אני מבקיע גולים ומציג יכולת טובה אבל בינתיים זה רק משחקי אימון הדבר האמיתי יתחיל בחודש הבא".

לקראת יציאתה מחר של סכנין למחנה אימון ברומניה אמר הערב אלישע לוי ל-TELESPORT: "עד כה אני מרוצה ממה שאני רואה. אנחנו נצא למחנה של שמונה ימים. זה לא סוד שעדיין חסרים לי 4 שחקנים. בנוגע לחיפושים הנערכים אחרי שוער זר אמר המאמן: " עדיין לא קיבלתי אישור בנוגע לשוער הפולני שאני מעוניין לבחון במחנה האימונים".

מחנה האימונים ייערך כשמונה ימים ויתקיים בעיירה בראשוב שברומניה, שם תקיים סכנין משחק אימון מול הקבוצה המקומית.

כנשאל מאמן מכבי הרצליה, פרדי דוד, על התרשמותו מהמשחק אמר: "לא מעניינת אותי התוצאה ולא ההפסד וגם לא המשחק. דברים אחרים מעניינים אותי. בין היתר מעניינת אותי העובדה שחסרים לי הרבה שחקנים להשלמת הסגל".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק