אבוקסיס להצלת הפועל

המשבר המקצועי בהפועל תל אביב כבד ביותר: האוהדים לוחצים, הפיתרון קירובו של יוסי אבוקסיס מעמדת הסקאוט לצוות האימון. ברוך דגו יטוס לבלגיה לעבור טיפול ېצל ד"ר מרטינס

יום שלישי 09 אוקטובר 2007
אשר גולדברג

הפועל תל אביב נמצאת בתוך משבר עמוק, מהבחינה המקצועית. האוהדים זועמים, קוראים
לגיא לוזון להתפטר מתפקידו, ועשויים להוביל צעדי מחאה נוספים אם הקבוצה ߜא תחזור למסלול הניצחונות.

העלייה לשלב הבתים בגביע אופ"א, אינה מנחמת לאור היכולת החלשה במשחק הניצחון בשוודיה,  משער מקרי בכדור חופשי של ראובן עובד.

הזרים מאוד מאכזבים, הישראלים לא פוגעים ואינם תורמים, וכל הקבוצה נראית כאוסף מקריĠשמחקה בתוך חודש דיבורים על מירוץ לתואר האליפות מול בית"ר ירושלים, לעוד עונה של כלום בליגה ואשליות בגביע אופ"א, שכן שלב הבתים כבר אינו מרשים את האוהדים.

יוסי אבוקסיס, שמנסה למצוא את עצמו שלא בעין הסערה, הפך לחביבם של האוהדים. כעת הכוונה Ӕיא להחזירו למרכז הבמה, להיות יותר מעורב בניהול המקצועי, באימונים ובכל מה שהמאמן גיא לוזון, יהיה זקוק לו כיד ימינו.

מתברר שעמדת הסקאוט בה מחזיק אבוקסיס, היא ככל הנראה רק סימלית, ואין משתמשים בה, זאת לאור חוסר התגובה במשחקים בליגה מול היריבות. לפעמۙם אף נדמה, שהסקאוטינג שאבוקסיס מעביר לצוות המקצועי אינו מיושם.

כבר בימים הקרובים, יקבל אבוקסיס סמכויות נרחבות יותר, במטרה להוציא את הקבוצה מהמשבר. ברוך דגו, קשר הקבוצה, הסובל מפגיעה ברגלו, אמור לטוס לבלגיה לטיפול אצל ד"ר מרטינס.

תגובות

טלספורט בפייסבוק