שום נחוש לצרף את אנגלוב

מאמן בית"ר מעוניין בחלוץ הבולגרי. האלופה ניצחה במשחק אימון באוסטריה את ושאש בודאפשט ההונגרית 1:2. ההונגרים הוליכו, זנדברג ובן שושן כבשו לבית"ר וביצעו מהפך. המנויים למשחקים כבר נחטפים

יום שלישי 17 יולי 2007
אשר גולדברג

מנג'ר בית"ר ירושלים, גיורא שפיגל ימריא הערב לדנמרק כדי לצפות במשחק ליגה שבו תפגוש פ.צ. קופנהגן את נורדסילנד. באותה שעה מחר תשחק בית"ר ירושלים באוסטריה נגד לבסקי סופיה הבולגרית במבחן מספר 2 של הקבוצה.

מתברר שבית"ר ירושלים ויצחק שום מעוניינים בחלוץ הבולגרי של לבסקי סופיה, אמיל אנגלוב, לנוכח הקשים בהחתמת חלוץ זר. 

משחק הקבוצה מחר ישמש ליצחק שום מבחן עבור אנגלוב מול בלמי בית"ר ירושלים, אריק בנאדו ותומר בן-יוסף. כמו כן, קיימת אפשרות ששמעון גרשון ישותף בחלק מהמשחק.

בינתיים, בית"ר ירושלים עדיין אינה מחוברת מיקצועית ואינה נמצאת ביכולת שתביא לה לעבור את פ.צ. קופנהגן. למשחק הקבוצה בעוד שבועיים (31.7) קיימת חשיבות עליונה, והתוצאה יכולה להשפיע על התנהולת הקבוצה לאורך כל העונה.

לראשי בית"ר ירושלים ברור שחובה לעבור את קופנהגן, מה שיבטיח בשלב הבא לבית"ר ירושלים להישאר בגביע אופ"א במידה ולא תעפיל לשלב הבתים בליגת האלופות.

בית"ר ירושלים גברה אתמול תוצאה 1:2 על ושאש בודאפשט ההונגרית במשחק אימון שנערך במסגרת המחנה שעורכת הקבוצה באוסטריה. 

ההונגרים עלו ליתרון בדקה ה-39 משער של כריסטיאן קאנישי אך בית"ר הגיבה מהר ומיכאל זנדברג איזן את התוצאה כעבור 3 דקות בלבד.

עמית בן שושן נכנס כמחליף בפתיחת המחצית השנייה ולא היה צריך יותר מ-8 דקות של משחק בשביל לכבוש את שער הניצחון לבית"רים.

בינתיים, חצתה כבר בית"ר ירושלים את קו 1500 המנויים לקראת העונה הקרובה. בבית"ר מציבים יעד מאתגר של מכירת עשרת אלפים מנויים למשחקי עונת 2007/08.

אוהדי בית"ר מאמינים בקבוצה שמציבים גיורא שפיגל ויצחק שום, כשההתעניינות בנעשה בקבוצה לקראת המשחקים מול פ.צ. קופנהאגן תופסת תאוצה.

לראשי הקבוצה ברור שרכש של חלוץ משמעותי והצלחה במשחקים מול פ.צ. קופנהאגן יביאו לנהירת רוכשי מנויים רבים.

צילום: בית"ר.נט

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק