מכבי עשתה רכש מצויין

מאמנה של מכבי ת"א בעונה שעברה, נבן ספאחיה בראיון בלעדי ל-telesport הוסיף: "אני אחד המועמדים לאמן את טאו ויטוריה בעונה הבאה. יהיה מרגש לפגוש שוב את מכבי"

יום שלישי 17 יולי 2007
שלמה חסיד
 מאמנה לשעבר של מכבי ת"א, נבן ספאחיה, התראיין היום בלעדית ל- telesport וסיפר על מצבו. 

ספאחיה אמר היום לגבי עתידו: "אני אחד המועמדים לאמן בעונה הבאה בטאו ויטוריה, אני לא יודע מה הסיכויים לכך אבל אני אופטימי. כמובן שאני רק אחד המועמדים והכול יכול להיות אך אני מאמין שבימים הקרובים יהיו התפתחויות ואני אמצא קבוצה טובה".

עלהקיץ שעבר על מכבי אומר ספאחיה: "מכבי עשתה השנה רכש מצויין, אני חושב שהיא העמידה סגל יוצא מהכלל, יש לאוהדי מכבי הרבה סיבות לאופטימיות אני מאמין שהם יצליחו ומקווה לראות אותם בפיינל פור".

על האפשרות שישחק מול מכבי ביורוליג אמר ספאחיה: "יהיה מרגש מאוד להגיע לנוקיה כמאמן אורח, לעולם לא אשכח את השנה המדהימה שהיתה לי במכבי, את האנשים הנהדרים, השחקנים והקהל, היה לי טוב ודברים טובים לא שוכחים".

על מעשיו בימים אלה אמר: "אני נמצא בשיבניק, עיר הולדתי בקרואטיה, נח, בודק את העניינים בשוק יחד עם הסוכן שלי ומחכה להתחיל לעבוד. בנתיים אני מנסה להעביר את הזמן עם המשפחה, לפגוש חברים טובים ולהרגיש את ההרגשה של הבית וגם זה מהנה וחשוב מאוד".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק