בן חיים: אנחנו משתפרים

צ'לסי ניצחה הבוקר את סוואן 0:1 משער של דידייה דרוגבה 10 דקות לסיום. בן-חיים ל-TELESPORT: אנחנו משתפרים ממשחק למשחק. אני מתחיל להתאקלם

יום רביעי 18 יולי 2007
אשר גולדברג

צ'לסי של טל בן-חיים ואברהם גרנט קיימה הבוקר את משחקה השני בטורניר הידידות הנערך בקליפורניה, מול קבוצת סוואן הדרום קוריאנית. צ'לסי לא הציגה משחק גדול אך לבסוף ניצחה בצדק משער של החלוץ הסנגלי דידייה דרוגבה.

המחצית הראשונה בין צ'לסי לסוואן לא היתה מלאה באירועים והסתיימה בתיקו מאופס. בפתיחת המחצית השנייה נכנס למגרש טל בן-חיים והתייצב לצידו של ריקארדו קראבליו במרכז ההגנה, אחרי שבמשחק הראשון תורגל לצד ג'ון טרי.

רוב המשחק התנהל בשטח המגרש של הקוריאנים ולבן-חיים ושאר הגנת צ'לסי לא היתה עבודה מרובה, אך כשהכדור בכל זאת הגיע לרגליו של הבלם הישראלי הוא עשה את עבודתו באופן ראוי. בן חיים ראה מהשופט את הכרטיס הצהוב היחיד במשחק, אחרי פאול שביצע בדקה ה-74.

בדקה ה-80 הגיע השער המיוחל של צ'לסי. שון רייט-פיליפס קיבל כדור בצד ימין של הרחבה ולאחר שראה את דרוגבה חופשי בצידה השני, הקפיץ לו כדור נהדר והחלוץ הסנגלי כבש מהאוויר בסיומת מצויינת. 0:1 לצ'לסי שנשמר עד הסיום.

בן-חיים אמר ל-TELESPORT מיד לאחר המשחק: "אנחנו משתפרים ממשחק למשחק ואני מרגיש שאני מתחיל להתאקלם"

במשחק המוקדם שנערך הלילה באותו איצטדיון ובמסגרת אותו הטורניר הפסידה לוס אנג'לס גלקסי, ללא דיוויד בקהאם, שבינתיים עורך אימונים קלים בלבד, לקבוצת טייגרס המכסיקנית בתוצאה 0:3.

פונסקה כבש לזכות המכסיקנים בדקה ה-11. גאייטן הוסיך אחד משלו בדקה ה-72 וויז'אלובוס חתם את התוצאה בדקה ה-89. בקהאם צפה במשחק מהיציע ולא בטוח שנהנה ממה שראה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק