אייזנברג נגד הפועל אוסישקין

שאול אייזנברג יוצא נגד הפועל אוסישקין: "כל הקהל הלא טוב שלנו עבר אליהם. שיישארו שם". יושבת ראש הפועל אוסישקין, נועה סקלי, "אין לי דבר נגד שאול/ רק שלא יפריע לקבוצות אחרות".

יום חמישי 11 אוקטובר 2007
שלמה חסיד
הרוח החיה מאחורי קבוצת הכדורסל של הפועל תל אביב, שאול אייזנברג, יוצא נגד הפועל אוסישקין, שהוקמה בקיץ האחרון ומשחקת בליגה ߑ'. 

אייזנברג אמר ל telesport : "אני שמח שהפועל אוסישקין קמה כי כל הקהל הלא טוב שלנו עבר אליהם. כדאי שהם גם יישארו שם.  אני רוצה לומר שאסור להם לקרוא לעצמם "הפועל אוסישקין תל אביב" ӑהוראה של בית משפט אלא רק "הפועל אוסישקין". מקורב לאייזנברג הוסיף כי לקבוצה החדשה אין סיכוי לשרוד ובמוקדם או במאוחר מקימיה יבינו שזו הייתה טעות". 

יושבת ראש הפועל אוסישקין נועה סקלי אמרה בתגובה: "ראשית לקבוצה קוראים "הפועל אוסישקין". שנית,  מאות אוהדים הגיעו למשחק הפתיחה שלנו. מדובר באנשים מכל גווני הקשט. אזרחים מן השורה, מנכ"לים של חברות גדולות, קציני צבא בכירים במיל', שחקני עבר של הפועל תל אביב. אם זה קהל לא טוב, כנראה שיש לנו̠קהל לא טוב". 

על הטענות של מקורבי אייזנברג על כושר ההשרדות הנמוך של הפועל אוסישקין אמרה סקלי : "אין לנו שום בעיה לשרוד בליגה ב'. אם נוכיח את עצמנו, נעלה כמה כיתות ממש כמו תלמידים מצטיינים בבית ספר, ואני בטוחה שנוכל לשߨוד גם בליגה הארצית, המקום שבו שאול נמצא עכשיו. אני רוצה להדגיש שאין לי דבר נגד שאול ואני מאחלת לו בהצלחה. רק שלא יפריע לקבוצות אחרות".    

תגובות

c

טלספורט בפייסבוק