פאר הודחה מבנגקוק

טניס: הפסידה 3:6 6:4 6:2 לפלביה פנטה (49 בעולם) ברבע הגמר אחרי שהייתה רחוקה 2 משחקונים מניצחון. האיטלקיה תפגוש את המדורגת 8 בעולם, ונוס ווילידמס בחצי

יום שישי 12 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT

הטניסאית המובילה של ישראל, שחר פאר (16 בעולם), ספגה היום Ӕפסד מאכזב ברבע גמר טורניר בנגקוק (סך פרסים של 200 אלף דולר) 3:6 6:4 6:2 לפלביה פנטה האיטלקיה (49 בעולם) והודחה מהמשך התחרות.

כהרגלה, נשברה פאר במשחקון הראשון של ההתמודדות, אך זה לא הפריע לה לשבור מייד בחזרה ולעשות זאת שוב במשחקון ה-̶, מה שהספיק לה לניצחון במערכה הראשונה - 3:6.

פאר פתחה טוב את המערכה השנייה, שבירה במשחקון השלישי ונראה היה שהיא בדרך לעוד ניצחון במערכות חלקות. אך במצב של 3:4 לטובתה, נשברה הישראלית פעמיים ברציפות בדרך להפסד במערכה - 6:4.

המߢרכה השלישית הייתה כולה של פנטה, שהשלימה ניצחון ב-9 משחקונים רצופים בדרך ל-0:5. פאר עוד הספיקה להציל את כבודה כשזכתה בשני משחקונים, אך פנטה שוב שברה את ההגשות של פאר בדרך לניצחון 2:6 במערכה ומשחק כולו אחרי קצת יותר משעתיים.

ההפסד צפוי להוריד אӪ פאר למקום ה-17 בדירוג העולמי בעקבות עלייתה של דינרה ספינה לרבע גמר טורניר קרמלין. פנטה תפגוש בחצי הגמר את המדורגת 8 בעולם, ונוס וויליאמס, שניצחה את קאמיל פן הצרפתייה 1:6 1:6.

תמונות: רויטרס

תגובות

טלספורט בפייסבוק