ק.פ.ר פנתה לעומר גולן

הקבוצה האנגלית פנתה למכבי פ"ת והציעה לרכוש את השחקן. עמוס לוזון: לא נשחרר אותו לאף קבוצה בארץ או באירופה. חוזה אימוץ חדש ל-3 שנים נחתם בין פ"ת ליורופקאר

יום רביעי 18 יולי 2007
אשר גולדברג
ג'ון גרגורי, מנג'ר קווינס פארק ריינג'רס פנה לחלוץ מכבי פתח תקוה עומר גולן במטרה לצרפו לקבוצה האנגלית.

בכל מקרה בפתח תקוה  אין כל כוונה לשחרר את גולן לקווינס פארק ריינג'רס, מאחר שזו רוצה רק להשאיל את השחקן. 

עמוס לוזון התייחס לסוגית עומר גולן ואמר: "גולן לא יושאל לשום קבוצה באירופה או בישראל. רק אם יגיע מועדון גדול באירופה וירכוש אותו, לא נעמוד בדרכו. מבחינתנו הוא נשאר בקבוצה עד סיום העונה". 

מכבי פ"ת תמריא מחר לאימונים באירופה שם תקיים מספר משחקי ידידות, כולל מבחנים לרכבת זרים שאמורים לנחות. נכון לעכשיו, הקבוצה לא הצליחה לסדר לבלם הניגרי אריק אג'יפור אשרת כניסה לישראל.

המגן-קשר אסי משיח אינו נכלל בתוכניות של המאמן, יוסי מזרחי ובינתיים אינו נכלל בין היוצאים למחנה בחו"ל. מספר קבוצות ביניהן מכבי הרצליה מבקשות לצרף את משיח לשורותיהן.

חוזה אימוץ חדש

מעכשיו אמור מכבי יורופקאר פ"ת אחרי שנחתם היום חוזה אימוץ למשך שלוש שנים בהסכם מסגרת שיכניס לקופה למעלה ממיליון דולר, מה שישדרג את תקציב הקבוצה לכ-15 מיליון שקל.

שחקני הקבוצה הגיעו לאירוע החתימה כשמנהלי יורופקאר, איציק כהן ומיכאל ארנון מבטיחים לתמוך בקבוצה ולהוביל אותה לצמרת. יורופקאר תעזור במימון שלושה שחקנים זרים חדשים לקבוצה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק