נתניה וקרית שמונה לא כבשו

מכבי נתניה ועירוני קרית שמונה נפגשו למשחק אימון בקיסריה בו לא נכבשו שערים. שביט אלימלך ששיחק כמחליף בקרית שמונה היה מצוין. אדנילסון הברזילאי שותף 30 דק'

יום רביעי 18 יולי 2007
הדס גרינברג

קרית שמונה ממשיכה את הכנותיה לעונה הבאה וערכה הבוקר אימון שלישי במספר מול מכבי נתניה. המשחק נערך במתחם מלון דן אכדיה בקיסריה ונגמר בתוצאה 0:0. עד עתה לא השכילה קרית שמונה לנצח באף אחד משלושת משחקי האימון שערכה עד כה.

עקב החום הכבד חולק המשחק לשלושה חלקים, אולם גם זה לא עזר לשחקנים להבקיע ובאופן נדיר למדיי הסתיים המשחק בתיקו 0:0.

המשחק היה הזדמנות ראשונה לקלמי סבן לשתף פעולה עם חבריו החדשים בקבוצתו הישנה. נתניה היתה טובה הרבה יותר, בעיקר בשליש השלישי של המשחק, אולם יכולת מצוינת של שביט אלימלך מנעה מדלה ימפולסקי וסבסטיאן רוזנטל לכבוש. 

מכבי נתניה: לירן שטראובר, קלמי סבן, לואיס מרין, גולן חרמון, אדם ואייר, מריוס בונדאה, תמיר כהן, מאוריסיו סוליס, אמייה טגה, איתי שטכר ואוקוצ'ה.

קרית שמונה: דני עמוס, סלאח חסארמה, יניב לביא, ברק בכר, עמיר נוסבאום, אדמילסון, בני בן-זקן, גיא צרפתי, עמנואל אמנגואה, יארו בלו ו-וויאם עמאשה.

מי שהציג היום יכולת טובה לקראת העונה הקרובה היה השוער שביט אלימלך ששותף בחלק גדול מהמשחק ועצר מספר כדורים מסוכנים. כמו כן החלוץ יארו בלו הירבה להגיע למצבים אך לא ניצל אותם.

שחקן נוסף ממנו מרוצה הצוות המקצועי הינו הקשר יוסי דורה המציג יכולת טובה גם באימונים  ובמשחקי האימון שערכה הקבוצה. רכש נוסף הגיע לקרית שמונה כדי להיבחן: הקשר האחורי, אדנילסון רוסה (בן 25). רוסה שיחק בעבר ברומא ובבנפיקה ליסבון ובשנתיים האחרונות היה שחקן בכריתים.

הברזילאי נחת הבוקר ולכן שותף רק כ-30 דק' במשחק האימון. מאמן הקבוצה, רן בן-שמעון אמר על השחקן: "קשה לשפוט את אדנילסון. הוא רק נחת הבוקר. הוא יקבל עוד מספר הזדמנויות".

איזי שירצקי, הבעלים של קרית שמונה סיים אתמול את עסקת העברתו של יובל אבידור לקבוצה לאחר מו"מ בנוגע לכרטיסו שהיה שייך להפועל חיפה. שירצקי שילם ליואב כץ, מבעלי הפועל חיפה כ-200 אלף דולר תמורת הרכישה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק