הרכב התקפי של קשטן

דרור קשטן פירסם את ההרכב שיפתח הۢרב מול קרואטיה. יוסי בניון, אליניב ברדה ופיני בלילי פותחים בהתקפת הנבחרת. גם ברוכיאן, תמיר כהן ואייל משומר בהרכב

שבת 13 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
דרור קשטן, מאמן נבחרת ישראל פירסם הצהריים את ההרכב שיפתח הערב מול קרואטיה בזאגרב.

לא מעט שינויים ערך קשטן בהרכב הישראלי שהושפל מול אנגליה, חלקם מאולצים. פיני בלילי מסיבאספור ואליניב ברדה מגנק, יפתחו בחוד הישראלי לצידו של בניון, במקומם של יניב קטן וברק יצחקי שפתחו מול אנגליה.

תמיר כהן, הקשר שפורח במכבי נתניה מקבל קרדיט בקישור, כמו גם אבירם ברוכיאן מבית"ר, שישחק לצידו של אלברמן, חברו לאלופה.

אייל משומר יפתח בעמӓת המגן הימני במקומו של שפונגין, ששיחק אתמול עם הנבחרת הצעירה ואילו ניר דוידוביץ' יפתח בין הקורות במקומו של אוואט המושעה.

ההרכב של ישראל. דוידוביץ', משומר, בן-חיים, גרשון, אנטבי, אלברמן, תמיר כהן, ברוכיאן, בניון, ברדה ובלילי

ההרכבĠהקרואטי: פלטיקוסה, צורלוקה, שימיץ', קובאץ', שימעוניץ', קרנצ'אר, מודריץ', לקו, סרנה, אוליץ'ואדוארדו דה סילבה.

קשטן לשחקניו: רוצה 9 נקודות מתוך 9

האווירה שנוצרה סביב נבחרת ישראל לקראת המשחק הערב נגד קרואטיה, היא של̠הפסד או תבוסה בטוחה.

מתברר שדרור קשטן ומשה סיני מנסים לחשוב אחרת, כאשר קשטן אמר לשחקניו באסיפת השחקנים לקראת המשחק: "כמטרה, המשימה שלנו היא לנצח את שלושת המשחקים שנותרו. היום נגד קרואטיה ושני משחקי הבית מול רוסיה ומקדוניה. הכול אפשרי, אנۙ מאמין בכל שחקן שיהיה היום על כר הדשא".

שחקן בנבחרת אמר: "כל דקה שעוברת, המוטיבציה גוברת. קרואטיה בבית היא נבחרת ענקית אבל קבוצה שאפשר לנצח אותה. סיפרו לנו כי בעבר ניצחה ישראל את יגוסלביה הגדולה 1:2 כאשר כולם דיברו על תבוסה וודאית, Ӕהיסטוריה הרי חוזרת, הפתעות הן סוד המשחק הזה".

קשטן שראשי ההתאחדות לכדורגל מחכים לתוצאה סבירה מחר בכדי למנות אותו למאמן לקדנציה נוספת אמר אתמול במסיבת העיתונאים כי הוא אינו מתעסק בעניין. "נכון לעכשיו לא קיבלתי שום פנייה רשמۙת בנושא ואיש לא דיבר על המשך החוזה איתי". אמר המאמן שהוסיף: "ברור שאשמח להמשיך לעוד קמפיין אבל אם זה לא יקרה אקום ואמשיך בדרכי".

קשטן התייחס גם לדברים הרבה יותר קרובים שצפויים לנבחרת, למשל המשחק הערב וטען:"כל השבוע העӑרתי וחידדתי מסרים ואמירות שיש עוד סיכוי להגיע ליורו הקרוב. זה מה שהשחקנים שמעו ממני וכך אני והם חושבים ופועלים לקראת מחר. ברור לנו שנבחרת קרואטיה חזקה ונחשבת לטובה ביותר בבית שלנו. כמעט כל שחקניה מפוזרים ומשחקים במועדוני פאר ברחבי היבשת. אבל בכל מקרהĠהמטרה היא לעשות תוצאה טובה מחר". 

המאמן סיפר כי הוא מאמין כי הנבחרת שלו שונה מזו שספגה את התבוסה לאנגליה בחודש שעבר. לאחר אימון הערב בו נכח גם ג'ובאני רוסו אישר קשטן כי מספר שחקנים יערכו מחר את הופעת הבכורה שלהם בנבחרת כאשר נכון להערב המאמן עדיין מתלבט בנוגע לשתי עמדות בקישור ובהתקפה.

תגובות

טלספורט בפייסבוק