רכבת זרים באימוני סכנין

שוער סרבי וקשר ברזילאי ערכו את אימוני הבכורה שלהם במחנה האימונים של הקבוצה ברומניה. בהמשך אמור להגיע שוער פולני נוסף ומחר יוחלט את מי להשאיר. לוי: אני מרוצה מאיך שהעניינים מתקדמים

יום חמישי 19 יולי 2007
הדס גרינברג

בני סכנין פתחה היום את יומה השני במחנה האימונים בעיירה ברשוב ברומניה. סכנין והצוות המקצועי מרוצים מהמקום, מהאווירה וממזג האוויר הנוח השורה בעיירה בה ערכו גם את מחנה האימונים בשנה שעברה.

כבר אתמול בערב הגיעו שני זרים להיבחן. האחד השוער הסרבי ד'אגן מקסיץ' והשני קשר ברזילאי סנטוס קלמוס, שניהם ערכו את אימון הבכורה שלהם הבוקר מול עיניו הבוחנות של המאמן אלישע לוי.

הערב צפוי להגיע זר נוסף להיבחן. מדובר בשוער הפולני קמי זאש כאשר שלושת הזרים הללו ייבחנו מחר במשחק האימון שתערוך סכנין מול ג'לנץ' ולאחריו יחליט לוי את מי להשאיר בקבוצה ואת מי לשלוח חזרה הביתה.

אלישע לוי אמר ל-TELESPORT: "אני מרוצה מהדרך שבה העניינים מתקדמים עד כה, האווירה פה טובה מאוד וגם מזג האוויר מאוד נוח. לא סתם חזרנו לפה אחרי שנה". 

בנוגע לנבחנים הוסיף לוי ואמר: "אחרי משחק האימון מחר אוכל לחוות דעה יותר מקצועית על הנבחנים. בנוסף לנבחנים אני מצפה לבואם של עוד שני קשרים רומנים שיגיעו בימים הקרובים".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק