חיפה גברה על טירת הכרמל

מכבי חיפה לא ריחמה על טירת הכרמל וניצחה 0:6 את הקבוצה מהליגה הארצית. הפעם בניגוד למשחק האימון שפוצץ בעונה שעברה משחק האימון הגיע לסיומו

יום חמישי 19 יולי 2007
הדס גרינברג

לפני כשנה מכבי חיפה וטירת הכרמל משחק אימון שהסתיים בפיצוץ בעקבות תגרה בין אלן מסודי וגבריאל דהאן.

לאחר אותו משחק הוחלט כי שתי הקבוצות לא ישחקו אחת מול השנייה, אך מאז נרגעו הרוחות בין המועדונים השכנים והיום שבו הקבוצות מהכרמל לשחק זו מול זו, כשלפחות אחד משני הצדדים, אלן מסודי לא שותף במשחק היום בעקבות פציעה ממנה הוא סובל. מנגד אייל משומר, גוסטבו בוקולי וליאור רפאלוב שלא שותפו במשחק האימון הקודם של חיפה מול הפועל נצרת עילית לקחו חלק.

המשחק הערב התנהל ברוח טובה ובשליטה מוחלטת של חיפה שניצחה בקלילות 0:6.כבר בדקה השנייה עלתה ליתרון כשאושרי גיטה קיבל כדור ברחבה והקשית מעל לשוער. עשר דקות אחר כך אייל משומר הגיח מאגף ימין, הרים כדור שהגיע לרוברטו קולאוטי שכבש והעלה את הירוקים ל-0:2.

בדקה ה-37 השני של הארגנטינאי הגיע כאשר יניב קטן מסר לו כדור בתוך הרחבה וקולאוטי הכניע מקרוב את השוער, 0:3

צמד נוסף לא איחר להגיע הצמד של ליאור רפאלוב בדקות 68 ו-89 כשבין לבין  מאור בוזגלו לא נשאר חייב וכבש את השישי של חיפה היום. 

מאמן מכבי חיפה רוני לוי שנשאל בקשר לאושרי גיטה המפגין יכולת טובה לאחרונה אמר: "אושרי תמיד היה שחקן מוכשר, אך תמיד יש בעיה של שחקנים טובים במעבר בין הנוער לבוגרים. למרות זאת אושרי מציג יכולת טובה והאני מרוצה ממנו". כאשר נשאל על צעיר אחר תומר חמד ומעבר אפשרי של השחקן לסכנין אמר המאמן: "לי לא היה שום סיכום עם אף אחד לגבי חמד הוא שחקן שלנו".המאמן אף התייחס בקצרה למכסת הזרים שלו לקראת העונה הבאה:"ייתכן ויבואו זרים להיבחן במחנה האימון".


הברזילאי גוסטבו בוקולי אמר ל-TELESPORT בסיום: " זה תמיד טוב לנצח אנחנו בדרך הנכונה, כולנו צריכים להמשיך ככה כי יש לנו קבוצה חזקה. חסרים רק מספר שחקנים". כשנאשל בוקולי למה לא הגיע עדיין רכש זר לקבוצה הוא ענה: "קשה כרגע להביא שחקנים כי אין זמן, אנדרסון חבר שלי ובוודאות הוא לא ימשיך במכבי חיפה".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק