2

קשטן ממשיך לדרום אפריקה

ההכרזה הרישמית למינוי תהיה אחרי המשחק נגד מקדוניה. קלינגר, זלצר ואוחנה מועמדים למישרת מאמן הנבחרת הצעירה. הכניסה לר"ג ברביעי מול בלארוס - חינם

יום ראשון 14 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
עכשיו זה סגור ורשמי. דרור קשטן יאמן את נבחרת ישראל לפחות שנתיים נוספות, אחרי שקיבל את ההודעה מיו"ר ההתאחדות לכדורגל אבי לוזון וממלא מקומו שטרן חלובה. השניים הודיעו לקשטן כיȠההחלטה היא רישמית ושהיא תעבור בחודש דצמבר במזכירות ההתאחדות לכדורגל.

קשטן, למרות אי ההצלחה להעפיל ליורו 2008, מקבל קדנציה נוספת בת שנתיים, לקראת מוקדמות המונדיאל היוקרתי ב-2010 בדרום אפריקה.

קשטן השלים את הכנת תכנית: "פני הכߓורגל החדשים". כשבתום המשחקים נגד רוסיה ומקדוניה תהיה הנבחרת הלאומית עם פנים חדשות ותתבסס על שחקנים צעירים מבית הגידול של הנבחרת האולימפית.

מאמן האולימפית גיא לוי יסיים בתום הקמפיין הנוכחי את תפקידו. לוי חתום עד קיץ 2008 ובמקומו יונה מאמן̠חלופי, תחת אחריותו של דרור קשטן. שלושת המועמדים לתפקיד הם ניר קלינגר, זאב זלצר ואלי אוחנה. 

מחר (שני) תתכנס הנבחרת לאימון ראשון לקראת משחק הידידות ביום רביעי מול בלארוס, שאתמול הפסידה ללוקסמבורג 1-0. בהתאחדות לכדורגל החליטו על כניסה חופשߙת למשחק. בכל יום יעמדו לרשות התקשורת המאמן הלאומי דרור קשטן ושני שחקנים.

תגובות

טלספורט בפייסבוק