סואן: סכנין לא נאבקו עליי

עבאס סואן שוחרר הערב לפי בקשתו ממכבי חיפה ונמצא בדרכו לעירוני קריית שמונה של רן בן שמעון. מאזן גנאים: אני מופתע מאד, אין מה לעשות שיהיה לו בהצלחה

יום חמישי 19 יולי 2007
הדס גרינברג
עבאס סואן שחקן מכבי חיפה פנה הערב למאמן רוני לוי בבקשה להשתחרר לעולה החדשה קריית שמונה. סואן הצטרף בעונה שעברה למכבי חיפה, היה לשחקן הרכב ובנוסף נרשמו לו כתרייסר הופעות בנבחרת ישראל.

הקשר שהגיע מבני סכנין קבוצת האם שלו אמר רק לפני שבוע שאם הוא יעזוב את מכבי חיפה או יושאל זה יהיה אך ורק לבני סכנין. לפני כשבועיים התחיל להתנהל משא ומתן בין קריית שמונה לשחקן, אך רק לפני יומיים אמר סואן לתקשורת "תמיד יהיו לי הצעות אבל עתידי במכבי חיפה". כנראה שכסף הוא עדיין שם המשחק, ובעקבות הצעה טובה של קריית שמונה שהבטיחה לסואן להיות שחקן מרכזי בקבוצה החליט סואן לבקש את שחרורו ולהצפין לקריית שמונה.

סואן אמר הערב ל-TELESPORT: "אני מרגיש שיהיו לי יותר דקות משחק בקריית שמונה, למרות שחיפה הוא מקום נחמד החלטתי לעבור. אני מודה לחיפה ששחררו אותי".

מאזן גנאיים ששמע הערב לראשונה מ-TELESPORT על המעבר של סואן לקריית שמונה אמר: "אני מופתע מאד, אין מה לעשות שיהיה לו בהצלחה" באשר להבטחתו לשוב לסכנין אם וכאשר יעזוב את חיפה אמר גנאים: "לעבאס יש חוזה שמן בחיפה וכנראה רק ק'ריית שמונה יכולה לעמוד בו. לבני סכנין אין את היכולת להתחרות בסכומים הללו".

בתגובה לדברי גנאים אמר סואן: "מי שרצה אותי ועשה הכל לקבל אותי קיבל אותי. אני אמנם אוהב את סכנין אבל הם לא נאבקו להביא אותי".

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק