סלע והראל לוי זכו בצ'לנג'רים

הטניסאי הבכיר של ישראל ניצח בגמר טורניר טוגליאטי את מיכאיל לדובסקי (218) המקומי 6:7 ו-3:6. הראל לוי ניצח בגמר טורניר מנצ'סטר את טראוויס רטנמאייר 2:6 ו-4:6 והשלים זכייה כפולה לישראלים

יום ראשון 22 יולי 2007
מערכת TELESPORT

יום גדול לטניסאים הישראלים שלנו. אלוף ישראל והמחבט מספר 1 שלנו, דודי סלע (151 בעולם) זכה היום  בצ'לנג'ר טוגליאטי, רוסיה (פרסים בסך 25 אלף דולר) לאחר שניצח בגמר את מיכאיל לדובסקי הרוסי (218 בעולם) 6:7 ו-3:6.

בכך ממשיך סלע את היכולת הטובה מהשבועות האחרונים. כזכור, לפני כשבועיים הגיע לאותו המעמד בצ'לנג'ר קורדובה, ספרד אך אז הפסיד למרות שהוביל במערכה המכרעת.

הניצחון אמור להזניק את סלע לסביבות המקום ה-130 בעולם ובכך לרשום עוד שיא קריירה מבחינת מיקומו, אחרי שבדירוג שפורסם לפני שבוע הוא רשם את דירוג השיא, 151 בעולם. כמו כן, הדירוג החדש יבטיח כנראה לסלע להיות מדורג במוקדמות אליפות ארה"ב שתתקיים בסוף חודש אוגוסט.

לוי זכה בטורניר מנצ'סטר

אחרי זכייתו של דודי סלע, הצליח גם הראל לוי (264 בעולם) לזכות טורניר מנצ'סטר (פרסים בסך 25 אלף דולר).

לוי ניצח  את הטניסאי טראוויס רטנמאייר האמריקאי שהעפיל מהמוקדמות, 2:6 ו-4:6. רנטנמאייר סך הכל בן 24 ומדורג במקום 1244 בסבב העולמי, גבר בחצי הגמר על לארס בורגסמולר הגרמני, שגם הוא העפיל מהמוקדמות. 

הזכייה בטורניר מנצ'סטר מבטיחה ללוי לא פחות מ - 50 נק' דירוג ו-3,050 יורו.

שחר חוזרת לסבב בסנדפורד

הטניסאית הבכירה של ישראל, שחר פאר שבה השבוע לסבב לאחר הפסקה של שבועיים שכללה שבוע אימונים אינטנסיבי של חוזה היגראס ושבוע הפדרציה בו הובילה את ישראל לבית העליון.

פאר תתמודד בטורניר סטנפורד, ארה"ב (פרסים בסך 600 אלף דולר) בו היא מדורגת חמישית. היריבה של פאר בסיבוב הראשון טרם נקבעה, אך היא תזכה לפגוש יריבה שתעפיל מהמוקדמות.

בהמשך הדרך, אם תעפיל לרבע הגמר, היא צפוייה לפגוש את דניאלה האנטוחובה הסלובקית (3 בטורניר, 12 בעולם) ומאוחר יותר אף את אנה צ'קבטדזה הרוסייה המדורגת ראשונה בטורניר (8 בעולם).

הטניסאים שלנו השבוע

מלבד שחר שכאמור תתמודד בטורניר סטנפורד, נועם אוקון ימשיך לשהות בצפון אמריקה שם הוא יתמודד בצ'לנג'ר גרנבי, קנדה (פרסים בסך 50 אלף דולר). אוקון המדורג שלישי בטורניר יתמודד על משטח קשה.

סלע ינסה להמשיך במומנטום החיובי בצ'לנג'ר נוסף המתקיים ברוסיה, טורניר פנזה (פרסים בסך 50 אלף דולר) כאשר הוא מדורג ראשון. מי שינסו להיכנס לטורניר עצמו הם אמיר ויינטרוב ודקל ולצר שפותחים במוקדמות. ויינטרוב מדורג ראשון ו-ולצר שישי.

הראל לוי יתמודד בטורניר נוטינגהאם, בריטנה (פרסים בסך 25 אלף דולר) על הדשא כאשר הוא לא מדורג וינסה להמשיך ביכולת הטובה שלו מהשבועות האחרונים. אגב, ציפי אובזילר תמשיך לקיים אימונים אישיים ותשוב לסבב בתחילת חודש אוגוטס לקראת משחקי הפלשאינג-מדו.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק