הקוץ של חיפה: אנדרסון

הקשר הברזילאי תוקע את הקבוצה עם חוזהו היקר. בינתיים הוסכם על חזרתו להתאמן במועדון, אך לא ברור באיזה מסגרת. הבלם, שי מיימון סיכם ל-5 שנים

יום שישי 20 יולי 2007
הדס גרינברג
בשלושת הימים האחרונים התנהל מו"מ בין מכבי חיפה לשאבייר אנדרסון, שלא הניב תוצאות. בינתיים התקבלה החלטה שבשלב זה הקשר יחזור להתאמן במועדון, אך לא הוחלט עדיין היכן לשלב את אנדרסון, האם באימוני קבוצת הנוער, הנערים או מסגרת אחרת.

בחיפה מחפשים לשדך לו קבוצה בברזיל, אך הקבוצה הברזילאית, ואסקו דה גמא, שהייתה עם חיפה במו"מ, לא מוכנה לשלם עבור השחקן את הסכום היקר אותו דורשת חיפה, העומד על כמיליון ומאתיים אלף דולר לשלוש שנים הקרובות, חוזהו של השחקן בקבוצה.

מיימון חתם ל-5 שנים, בוזגלו בדרך לסכנין, גיטא צפוי לחתום בראשון

שי מיימון, בלם מכבי חיפה והנבחרת הצעירה, סיכם אתמול ל-5 שנים בקבוצה. מיימון בן ה-21 הושאל בעונה האחרונה למכבי הרצליה ואף נטל חלק ב-19 משחקי הקבוצת. כעת שוקלים בחיפה האם להשאירו בקבוצה או להשאילו לקבוצה אחרת בליגת העל כאשר ישנה הצעה ממשית על הפרק שהגיעה מ-מ.ס. אשדוד המעוניינת בשחקן.

עוד שחקן צעיר שנמצא בסגל הקבוצה הוא הקשר, מאור בוזגלו, שמתקרב בצעדי ענק לבני סכנין. הקשר לא מעוניין להישאר בחיפה מכיוון שיודע שאינו עומד לקבל דקות משחק, ולכן מעוניין לעבור לקבוצה אחרת בליגת העל. לשחקן הצעות רבות, אך, ככל הנראה, בוזגלו כבר סיכם את תנאיו בבני סכנין ורק מחכה לאישור של חיפה לשחררו.

בנוגע לחלוץ, אושרי גיטא, כמו שהתמונה נראית כרגע, החלוץ ישאר בקבוצה, שם מרוצים מאוד מיכולתו של הצעיר, שמפגין יכולת טובה גם באימונים וגם במשחקי האימון. גיטא  צפוי לחתום על חוזהו ביום ראשון אחרי שיסכם היום בערב את פרטי חוזהו עם סוכנו, גלעד קצב.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק