מהיום: ערוצי הספורט בחינם

לקוחות YES יזכו החל מהיום להטבה לפיה כל ערוצי הספורט כולל ספורט 5 פלוס לייב, 5 גולד, ספורט 1 וספורט 2 ישודרו חינם עד 17 בינואר. ההטבה: בעקבות השיבוצים ב-YES. מי שהזמין יזוכה

יום שלישי 16 אוקטובר 2007

 לקוחות YES יהנו החל מהיום מהטבה שתאפשר להם לצפות חינם למשך שלושה חודשים בכל ערוצי הטלߑיזיה למשך שלושה חודשים. להבדיל מהטבות  בעבר, יפתחו הפעם גם ערוצי הפרימיום ולכן יתאפשר לכל לקוחות YES לצפות חינם בכל ערוצי הספורט

הלקוחות ישודרגו לחבילה המקסימלית של YES , ולקוחות המשלמים כיום על ערוצי פרәמיום שרכשו בנפרד יזוכו בחשבונם באופן אוטומטי.

ההטבה כוללת, כאמור, את כל ערוצי הספורט: ספורט 5 פלוס לייב, 5 גולד, ספורט 1 וספורט 2 וכמובן ספורט 5 פלוס (הכוללים את ליגת העל, הליגה האנגלית, האיטלקית, ליגת האלופות, NBA, כדורסל ישראߜי ועוד). אגב, ההטבה לא כוללת  את הערוצים האירוטים ואת ערוצי ה-DVD BOX.

YES מפצה את לקוחותיה על עוגמת הנפש בחודש האחרון בעקבות שיבושים קשים בקליטה, שיבושים שהיה חשש שיגרמו לעזיבה של מנויים את החברה.

כידוע, בשנה האחרונה הߙו ביקורות רבות על המחיר היקר שחובבי הספורט נאלצים לשלם ולפחות עד ה-15 בינואר 2007 לקוחות YES יהנו ממבחר נדיר של שידורי ספורט ללא תמורה.
 

תגובות

טלספורט בפייסבוק