צרۙך להסתכל לטווח הרחוק

קשטן, במסיבת העיתונאים הערב: "עם ראייה ומחשבה נכונה אנחנו יכולים להגיע ליעד שכולנו רוצים להגיע אליו". טל בן חיים פצוע וכנראה לא ישחק. סטרול יחליפו בהרכב

יום שלישי 16 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
דרור קשטן, מאמן נבחרת ישראל ערך היום מסיבת עיתונאים לקראת משחקי הידידות מחר מול בלארוס.

קשטן סיכם את הקמפיין הנוכחי, שלא נחשב להצלחה ےדולה, אחרי שההפסד לקרואטיה גנז את תקוות הנבחרת להעפיל ליורו 2008.

קשטן ניסה ליפות את המצב ואמר: "צריך להיות הוגנים ולראות את המציאות, לא הצלחנו להעפיל גם בקמפיין הזה ליורו ואני חושב שראוי שיהיה איזון של הדברים, אני חושב שעד היום בקמפיין ߔזה אנו ניצבים עם 17 נקודות ו-17 שערי זכות, כאשר יש לנו עוד שני משחקי בית שאנו יכולים לשפר את הסטטיסטיקה".

"העבודה בנבחרת ישראל היא בהחלט עבודה שונה מקבוצה, כי צריך ליצור איזה שינוי בדרכי המחשבה ויש גם צורך ליצור תהליך של עבודה. הנבחӨת לא העפילה 37 שנים לשום קמפיין וכל המאמנים שאימנו את הנבחרת לא הגיעו למונדיאל או ליורו, זה אומר שצורת העבודה צריכה לקבל תפנית מעמיקה ולא להסתכל מטר אחד קדימה אלא להסתכל לטווח הארוך, גם אם זה ייקח עוד כמה שנים, עם ראייה נכונה ומחשבה נכונה אנחנו יכולים להגߙע ליעד שכולנו רוצים להגיע אליו". 

קשטן התייחס למשחק מחר מול בלארוס ואמר: "יש לנו משחק נוסף נגד בלארוס, אני חושב שכפי שאמרתי לאחר המשחק בקרואטיה יש לנו שחקנים צעירים, רעבים ושאפתנים. אומרים עלינו שאנחנו לא התקפיים מספיק,  אۑל אם בודקים אז מגלים שהבקענו כמעט שני שערים למשחק שזוהי כמות סבירה ביותר ואם ניקח את הקמפיין הקודם ב-2004 אז היו פחות שערים. אין לי ספק שגם בקטע הזה הנבחרת צריכה להשתפר, צריכה להגיע ליותר מצבי הבקעה, אני חושב שמשחקי הידידות כפי שנשחק מחר נותנים לנו היבט נוסף כיצד לעשות את הדברים בצורה אחרת וכל משחק שאנחנו נמצאים ביחד זה רק יכול לקדם ולשפר אותנו".

קשטן נשאל על המשחק מחר ועל העובדה ששחקנים רבים לא ישחקו ואמר: "זהו משחק ידידות שמאפשר לי לראות ולבחון שחקנים נוספים. יוסי בניון שוחרר מהסגלȠלבקשת בניטס המאמן שלו בליברפול. אני רוצה לראות את הסגל איך הוא מתפקד, כמובן שהייתי רוצה לראות את הצד ההתקפי שלנו יותר אטרקטיבי".

תגובות

טלספורט בפייסבוק