הפועל הפסידה לכוכב האדום

ידידות: הפועל תל אביב הפסידה הערב 2:1 במשחק אימון מול הכוכב האדום בלגרד. אסולין כבש להפועל, ניליאש ובראזנוביץ' הפכו את התוצאה לסרבים. לוזון ואבוקסיס
מחפשים חלוץ

יום ראשון 22 יולי 2007
אשר גולדברג

הפועל תל אביב קיימה הערב את המשחק השני במחנה האימון באוסטריה והפסידה 2:1 מול הכוכב האדום בלגרד. הפועל ת"א הוליכה משער של אסולין, אך נכנעה במחצית השנייה לסרבים.

בהפועל תל אביב אין עדיין חלוץ זר. המאמצים למצוא חלוץ זר לקבוצה נמשכים. ההרכב, שהעלה גיא לוזון כולל את ראובן עובד בהרכב הפותח, אחרי שלא עשה כן לפני שלושה ימים. 

מהלך המשחק:

הפועל תל אביב עלתה ליתרון במשחק כבר בדקה ה-27 ומוליכה כעת 0:1 מול הכוכב האדום בלגרד משער של ליאור אסולין, לאחר מסירת שוער של אניימה, שהגיעה הישר לחלוץ, שפרץ וכבש. 

עד המחצית התוצאה לא השתנה. הפועל תל אביב ירדה ביתרון 0:1 בסיום המחצית הראשונה מול הכוכב האדום בלגרד. 

המחצית השנייה נפתחה לא לטובת הפועל תל אביב. הקבוצה הסרבית החלה ללחוץ מפתיחת המחצית ובדקה ה-50 הצליח מילאן ניליאש להשוות את התוצאה - 1:1 שוויון. 

היתרון של הפועל תל אביב נעלם ולאחר השוויון, הסרבים לחצו על הדוושה ועלו ליתרון בדקה ה-62 של המשחק מרגלי איגור בראזנוביץ' - 1:2 לכוכב האדום בלגרד. 

הפועל תל אביב: אניימה, בונדר, דוס-סאנטוס, דואני, אנטבי, אנסומבו, אבצ'י,  באדיר, דגו, עובד ואסולין. 

כן שותפו במשחק: בן שאנן, פרץ, טובי, מנצור, סויסה, אלקסלסי, נאתכו וסבג.

לוזון קיבל אישור לצרף  חלוץ

ראשי הפועל ת"א אישרו למאמן גיא לוזון להביא למחנה האימונים באוסטריה חלוץ שישלים את מצבת הזרים בקבוצה. לוזון קיבל אור ירוק למהלך והתקציב הכספי לרכש שכמעט מוצה, יפתח ויתרחב. 

בהפועל ת"א מודעים לבעייה שלהם בחוד ההתקפה. הביקורת בתקשורת והאמירות של אנשי הצוות המקצועי ורוב השחקנים עשו את שלהם - מוני הראל קשוב לדברים ומאפשר את הרכש.

צוות המאמנים - גיא לוזון ורפי כהן, מתייעצים בסקאוט יוסי אבוקסיס ומתכוונים לבחון את האופציות שיש להם.

האופצייה הראשונה היא להביא זר או שניים להתרשמות. האופצייה השנייה היא להביא שחקן ללא מבחנים.

נכון לעכשיו, החלוץ האיכותי היחידי של הקבוצה הוא ליאור אסולין, כשלידו הצעיר ליאור סבג. בהפועל ת"א מאמינים שהם יכולים להחזיר למתחם וולפסון את עומרי אפק, קשרה של בית"ר ירושלים.

בהפועל ת"א לא מצליחים ליצור קשר עם עידן סרור, הטוען ע"י פרקליטו שהוא שחקן משוחרר. סרור מבוקש ע"י מכבי ת"א ומכבי חיפה ואמור להוליך את השיחרור שלו דרך הוועדה למעמד השחקן.

תגובות

3

טלספורט בפייסבוק