יעקב שחר יצא גדול

נכון שרוסו עזב לת"א, אבל בעצם החזרה שלו, הרי שהחבר שלי מודה שהוא מחובר לחיפה, אוהב את המועדון והאוהדים וכמה היה לו קשה בלי הקבוצה הזו. ננאד פראליה בטור מיוחד לכבוד חזרתו של ג'ובאני רוסו למכבי חיפה

יום שני 23 יולי 2007
ננאד פראליה

אין לי ספק שהחזרה של ג'ובאני למכבי חיפה תועיל לשני הצדדים. רוסו חוזר לקבוצה שהוא אוהב, הקבוצה שבה הוא נתן את השנים הטובות ביותר שלו כשחקן.  הקבוצה שהיא הבית שלו.

מכבי חיפה מרוויחה שחקן שהוא מהרמה הראשונה בישראל ויש לו את כל המוטיבציה להוכיח שכוחו עדיין ברגליו.  אני מטבעי לא מהמר, אבל אני יכול להעריך שמהחתונה הזו ייצא רק טוב.

יעקב שחר כהרגלו יצא גדול כשהחזיר את ג'ובאני לקבוצה וזה רק מראה איזה ביזנס מן יש לנו פה. אחד שאוהב את חיפה ושם את האינטרס שלה מעל הכול.

אני מבין שהמעבר של ג'ובאני למכבי תל אביב לא עשה טוב לשחר ולאוהדים, אבל טוב שההדורים יושרו וג'ובאני חזר למקום שבו הוא הכי הרבה שייך.  לי ולרוסו היו שנים נהדרות ביחד במכבי חיפה ואני מציע לאוהדים לא לשכוח לרוסו את השנים הטובות שלו בחיפה, כי היו לו הרבה רגעים שהוא הביא להם נחת וכבוד.

נכון שהוא עזב למכבי תל אביב  אבל בעצם החזרה שלו הוא בעצם מודה שהוא מחובר למכבי חיפה, אוהב את המועדון והאוהדים וכמה היה לו קשה בלי הקבוצה הזו.

יהיה מרגש לחזור ולראות את רוסו במדים הירוקים שכל כך הולמים אותו, אני עוקב אחרי מכבי חיפה והשנה עם רוסו אעקוב עוד יותר.  אני יכול להגיד לכם שג'ובאני מאושר מההחלטה להחזיר אותו.

וכן,, הוא כרגיל צוחק כמו ילד.

ננאד פראליה שיחק במכבי חיפה עם חברו הטוב  ג'ובאני רוסו, במשך שלוש שנים.

צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק