ביתר החליטה: רומולו יוחתם

פרסום ראשון: סאגת החלוץ הברזילאי הגיעה לסיומה. בבית"ר ירושלים נוטים להחתים את החלוץ הברזילאי, שעבר יום בדיקות ארוך. השחרור הבינלאומי של עידן טל הגיע והוא יוכל לשחק מול קופנהאגן

יום שלישי 24 יולי 2007
אשר גולדברג

לאחר היום הארוך שעבר על החלוץ הברזילאי הגיעו תוצאות הבדיקות MRI בנוגע למצבו של רומולו. בבית"ר ירושלים החליטו כן להחתים את השחקן הברזילאי ולצרפו לקבוצה.

כאמור בתחילה חשדו כי החלוץ הברזילאי לא כשיר במאת האחוזים ועל כן החליטו במועדון בית"ר ירושלים שוב לבדוק אותו. 

הבדיקות הגיעו ויצאו חיוביות ועל כן הוחלט בקבוצה כן ללכת על החלוץ הברזילאי ולהחתימו בבית"ר ירושלים.

מוקדם יותר: ממתינים לבדיקות של רומולו

רומולו, החלוץ הברזילאי של קרוזיירו, לא יחתום היום (שליישי) בבית"ר ירושלים.

הלילה נשלח רומולו לבדיקת MRI מיוחדת בברכו, אחרי שבבדיקות לפני הצהריים, התגלה שרומולו עבר פציעה קשה בעבר.

הצילומים שרומולו יעבור היום, יאובחנו על ידי הרופאים שאומרים לקבוע אם זו פציעה, שכבר חלפה ולא תפריע לשחקן, או שמדובר באירוע שיכול להשפיע בעתיד על משחקו.

רומולו, שהיה אמור לחתום הלילה לא יעשה זאת. ההמתנה היא כעת לתוצאות בדיקת ה-MRI, רופאי בית"ר ירושלים, יצחק שום המאמן וגיורא שפיגל.

הערב 00:30 ינחת קשרה של האלופה, הצ'ליאני מירוסביץ' ויצטרף כבר מחר (רביעי) לאימוני בית"ר ירושלים.

רומולו בדרך לחתימה

ראשי בית"ר ירושלים הגיעו לסיכום על שחרורו על החלוץ הברזילאי, רומולו, מקבוצתו, קרוזיירו והוא יחתום הלילה בקבוצה ויירשם למשחקים מול פ.צ. קופנהאגן במוקדמות ליגת האלופות.

רומולו סיים את הבדיקות הרפואיות וכשהוא במצב רוח מרומם נלקח על ידי מנהלי בית"ר ירושלים למקום שנשמר בסוד כדי שהתקשורת הכתובה והאלקטרונית לא תפריע.

הרופאים שערכו את הבדיקות אמורים להעביר עד הצהריים את תוצאותיהם לראשי בית"ר. חשוב לציין שרומולו עבר במהלך הקריירה מספר פציעות. השחקן חזר הבוקר על אמירתו כי הוא רוצה לשחק בבית"ר ובמיוחד בארץ הקודש.

שחקן נוסף שיוכל לשחק במדי בית"ר במוקדמות ליגת האלופות הוא עידן טל, שקיבל את השחרור הבינלאומי וסופית יוכל להירשם למשחקים מול הדנים.

לפנות בוקר: הנחיתה

החלוץ הברזילאי רומלו היה המום הערב כשנחת בנתב"ג והוקף על ידי עשרות אנשי תקשורת. הברזילאי שהיה עייף מהטיסה ביקש להגיעו לבית המלון שלו בהקדם האפשרי ובדרך לשם אמר למלווים מטעם בית"ר ירושלים כי הוא ישחק בישראל ובבית"ר ירושלים בעונה הקרובה.

האופטימיות שנחתה על השחקן ועל ראשי בית"ר בכל הקשור להצטרפותו לקבוצה נבעה משיחת טלפון שהתקבלה במועדון לאחר חצות מראשי קורינתייאנס הברזילאית, שיחה שככל הנראה פתחה פתח להסכמה שאמורה להפוך את השחקן לשחקן בית"ר עד הצהריים.

בקבוצה עצמה לא לחוצים מהמצב שנוצר ולדברי אנשי הצוות המיקצועי סיפור החתמתו בין אם תצא לפועל ובין אם לא, קיבל פרופורציות לא מובנות. החלק ההתקפי ממשיך לקבל צורה לקראת המשחק בקופנהאגן והיום נראה כי רובין נליסה ההולנדי שהוזכר כמחליף אפשרי לברזילאי שיחק אמש במדי אוטרכט ההולנדית וגילה יכולת טובה. הצ'ילאיני מירוסביץ' צפוי לנחות הבוקר בארץ ולהצטרף לאימוני הקבוצה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק