חיפה תארח בשבת עם קהל

בית הדין של ההתאחדות הקל בעונשה של מכבי חיפה. ימים קשים צפוים לקפטן המודח של הירוקים שנתק ותהום מפרידים בינו לבין מבמנו רוני לוי. ניר דוידוביץ' ימונה לקפטן החדש ועשוי לקבל שידרוג בשכרו

יום חמישי 18 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
מכבי חיפה תארח את עירוני קרית שמוה ביום שבת עם קהל. חיפה ערערה על העונש שהוטל עליה לארח משחק אחד לӜא קהל ובמקום העונש הוטל על חיפה קנס בסך 30 אלף שקלים ושני משחקי רדיוס ללא קהל על תנאי והורדת נקודה על תנאי.

חיפה ספגה את העונש בעקבות זריקת אבוקה על עוזר מאמן הקבוצה סלובודאן דראפיץ' לפני כחודש.

מאמן מכבי חיפה רוני לוי המשיךĠביממה האחרונה את "מהפכת 2007" בקבוצה, כאשר החליט הבוקר לבודד ולהתנער מכל שחקן שאינו נותן את כל כולו להצלחת המועדון לפי ראות עיניו. 

העימות התורן במתחם האימונים בבת גלים היה הבוקר, בין המאמן לקפטן לשעבר, יניב קטן כשנראߔ כי השניים אינם משדרים על אותו תדר. בין השניים יש נתק גלוי, כאשר השניים אינם מדברים ואינם מתאמצים להיות קרובים באימונים.

לאחר שארוחת הגיבוש שארגן קטן לקבוצה בביתו בשבוע שעבר לא הרשימה את המאמן, כעת נראה כי החלוץ אינו נמצא בתמונת ההרכב למשחק ביום שבת. ניר דוידוביץ' הוא המועמד לענוד את סרט הקפטן מול עירוני קרית שמונה. קבלת סרט הקפטן, אף יכולה לתת לדוידוביץ' שדרוג בשכרו, דבר עליו נלחם דוידוביץ' הקיץ.

מקורבים לקבוצה טוענים כי לוי לא יהיה מוכן לעבור לסדר היום בכל הקשור להתנהגותו של קטןĠוכי לשיטתו השחקן אף יכול לחפש קבוצה חלופית.

תגובות

טלספורט בפייסבוק