2

7000 רוסים נרשמו לר''ג

בעיה בהשגת ויזות לאוהדים של נבחרת רוסיה, שתקיים מחנה אימונים בקפריסין, לפני הנחיתה בישראל. יושב ראש ההתאחדות הרוסית, ויטאלי מוטקו: "לישראל יהיה הראה יותר קל מאיתנו"

יום שישי 19 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
כ- 7000 אוהדים של נבחרת רוסיה, אמורים להגיע לתל אביב כדי לעודד ב- 17 בדצמבר את נבחרתם נגד ישראל. רק בעיותȠוקשיים בהשגת אשרות כניסה (ויזות), יורידו במעט את הכמות.

ברוסיה מאמינים כי באיצטדיון רמת גן, יהיו לנבחרתם למעלה מ- 25 אלף אוהדים, ביניהם עולים חדשים ממדינות חבר העמים, מהם רבים השוהים בישראל כבר שנים רבות.

נבחרת רוסߙה תקיים מחנה אימונים בניקוסיה, בירת קפריסין, בטרם תנחת למשחק בישראל.
התקשורת הרוסית כבר מלאה בכתבות על נבחרת ישראל שמלבד הכבוד הלאומי, המשחק אינו חשוב לה מבחינת הטבלה וסיכוייה ההעפלה, בה תסיים בכל מקרה במקום הרביעי והמאכזב. בנבחרת הרוסית מבקשים פרטיߝ על שחקני הדור החדש של נבחרת ישראל.

המאמן ההולנדי של רוסיה, חוס הידיניק, אמר שברור לו שההרכב של דרור קשטן יהיה שונה מזה שפתח נגד קרואטיה ובלארוס. לנבחרת ישראל יחזרו בכל מקרה השוער דוד אוואט, המגן יואב זיו וככל הנראה גם החלוץ רוברטו ߧולאוטי שהחלים מפציעה ומתאמן במינשנגלאדבך הגרמנית. 


"לישראל היה הרבה יותר קל מאיתנו"

יושב ראש ההתאחדות הכדורגל הרוסית, ויטאלי מוטקו, העריך בראיון לעיתון "ספורט אקספרס" כי לישראל יהיה קל יותר בהתמודדות מול רוסיה מאשר לרוסים עצמם. הכתב הפנה למוטקו שאלה פרפבוקטיבית בה ביקש התייחסות לשמועות שנפוצו, כביכול, באתרי אינטרנט ברוסיה לפיהן איל ההון רומן אברמוביץ' "ידאג" לניצחון רוסי ברמת גן. 

"איזה שטויות אӪה מדבר", השיב מוטקו, "מה הקשר בין רומן אברמוביץ' להתאחדות או לנבחרת הישראלית? לישראל יהיה הרבה יותר קל כי אין עליה לחץ. במצבים כאלו הנבחרות משחקות את הכדורגל הכי טוב שלהן". 

העיתונות הרוסית ציטטה גם את סוכן השחקנים פיני זהבי שאמר: "לרומן יש בעיה קשה. הוא אוהב גם את רוסיה וגם את ישראל ופועל לקידום יחסי שתי המדינות. הוא עדיין לא החליט את מי לאהוד במשחק".  

תגובות

טלספורט בפייסבוק