רוסו במחנה חיפה. קולאוטי חוזר

מכבי חיפה הגיעו לפלחאו וקיבלו בחום את הקרואטי. היום תשחק הקבוצה מול פולנישט הרומנית בלי רוברטו קולאוטי שיגיע חזרה לישראל לקראת הלידה הצפויה. קרוסה צפוי לחתום ב-24 השעות הקרובות

יום שלישי 24 יולי 2007
הדס גרינברג

מכבי חיפה נחתה אתמול בשעות הצהריים בעיירת הסקי האוסטרית, פלחאו, שם תעביר את 9 הימים הקרובים במסגרת מחמנה האימונים.

בקבוצה מרוצים ממזג האויר הנוח והתנאים העומדים לרשותם. כזכור, חיפה מקיימת את מחנה האימונים שלה בפלחאו זו שנה שנייה ברציפות. שיחת היום בקבוצה היא הגעתו של הקשר הקרואטי, ג'ובאני רוסו, שחוזר לקבוצה אחרי שנתיים במכבי ת"א. רוסו נאסף בשדה התעופה על ידי דובר הקבוצה, רועי דניאל והצטרף לחבריו הנרגשים במחנה האימון של הקבוצה.

משם יעשו השניים את הדרך חזרה לפלחאו, ששם כבר ממתינה לרוסו החולצה הירוקה עם המספר 11, אותה גם לבש בקדנציה הקודמת במכבי חיפה. על הציפיה לרוסו אמר רוני לוי: "לשחקן כמו רוסו יש את הניסיון והיכולת האישית שיכולים לתרום לקבוצה ולכן מהתחלה רציתי אותו". בנוגע למחאות הקשות של האוהדים בחודש האחרון כנגד בואו של רוסו אמר לוי: "דווקא הרוב רוצים לראות את רוסו בחיפה. הכל סבב סביב קומץ שעשה הרבה רעש".

הערב (19:00) צפוי להיערך משחק האימון הראשון מול פולנישט מליגה השנייה ברומניה. בהמשך המחנה צפוים להיערך עוד 3 משחקים, ביום שישי משחק מול אנקרה הטורקית, בשבת ייפגשו הירוקים את ווטפורד האנגלית וביום שני ימתינו בחיפה לאפועל ניקוסיה הקפריסאית.

החלוץ, רוברטו קולאוטי יחזור הערב לישראל לקראת לידת ביתו הבכורה. הבוקר קיבל קולאוטי הודעה כי אשתו צפויה ללדת בקרוב.

הבלם הארגנטינאי, דייגו קרוסה, שחקנה של רסינג קלוב, צפוי לחתום ב-24 שעות הקרובות בשורות הקבוצה, כאשר מדובר על חוזה לעונה אחת שמוערך בכ-600 אלף דולר. השחרור הבינלאומי של הקשר הפולני, לוקאש סורמה, הגיע וסגר סופית את מעברו לקבוצה מהכרמל.

צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק