לא מסוגלים מול רומנים

ידידות: מכבי חיפה שמטה הערב יתרון שני שערים וסיימה בתיקו 2:2 מול פטרול הרומנית. בוקולי ורפאלוב כבשו לחיפה. סטנה והודרוב כבשו לפטרול. רוסו לא שיחק, קטן החטיא פנדל

יום שלישי 24 יולי 2007
הדס גרינברג

כנראה שהראש של השחקנים עדיין בביסטריצה, אם לא, אז קשה להסביר כיצד שמטה מכבי חיפה יתרון שני שערים בתיקו 2:2 במשחק הידידות מול פטרול הרומנית.

כנראה שהחגיגות לגבי הגעתו והשיבה הביתה של ג'ובאני רוסו גנבה את ההצגה, כי אין הסבר לגבי שוב איבוד היתרון ואיבוד הניצחון הערב. 

מכבי חיפה החלה את מסע המשחקים במחנה האימון באוסטריה ותנסה להמשיך ולפחות לנצח במשחקים הבאים. 

רוסו התקבל בברכות - קולאוטי מצפה לבת

גובאני רוסו הגיע אחרי הצהריים לפלחאו, שם עורכת מכבי חיפה את מחנה האימון שלה לקראת העונה הבא. 

רוסו שנחת במינכן נאסף על ידי רופא הקבוצה על עמי ברבר והתקבל באווירה טובה ובחיבוקים על ידי שחקני הקבוצה, כשבמפגש עם המאמן רוני לוי שאל הקרואטי את מאמנו החדש בהומור: "מתי מתחיל האימון"?

החלוץ רוברטו קולאוטי קיבל היום את הטלפון המיוחל ועושה בשעות אלו את דרכו חזרה ארצה , בשביל להיות ליד אישתו עלווית,  אשר ילדה את ביתו הבכורה הבוקר. 

מהלך המשחק:

מכבי חיפה החלה טוב את המשחק. כבר בדקה ה-10, הירוקים עולים ליתרון משער של גוסטבו בוקולי, לאחר בישול נהדר של רפאלוב עם כדור רוחב, שמצא את הברזילאי - 0:1 למכבי חיפה. 

מכבי חיפה המשיכה לתקוף וכבשה בשנית. בדקה ה-29 דירסאו מצא היטב את רפאלוב, שהפעם במקום לבשל כבש נהדר עם בעיטה מ-12 מטר הישר למשקוף פנימה - 0:2 לירוקים.

החילופים של רוני לוי עדיין לא הניבו פרי, כיוון שבדקה ה-63 הרומנים הצליחו לחזור למשחק. סטנה הצליח לשבור את ההגנה של מכבי חיפה והכניע את ניר דוידוביץ'. הרומנים צימקו במקצת את התוצאה - 1:2 עדיין לירוקים. 

מליקסון, שעלה לשחק במחצית השנייה, הגיע למצב מצויין בדקה ה-75. הקשר המחונן הקפיץ כדור באלגנטיות ושלח פגז מהאוויר, ששוב נעצר רק במשקוף. מזל גדול לרומנים. 

שלוש דקות לסיום המשחק מכבי חיפה שמטה את יתרון שני השערים. הודרוב הרומני הצליח להתערבב ברחבה ולנגוח פנימה - 2:2 שוויון בין הקבוצות. 

ממש בתוספת הזמן של המשחק, נשרק לזכות מכבי חיפה פנדל מהנקודה הלבנה. יניב קטן, ניגש לבעוט אך החטיא שער בטוח ומכבי חיפה סיימה בתיקו לא מחוייב המציאות.

ההרכב של מכבי חיפה הערב:ניר דוידוביץ', אייל משומר, דקל קינן, שי מיימון רוני גפני (קייסי, 63), חאבייר דירסאו, לוקאס סורמה (בירם כיאל, 63), גוסטבו בוקולי, ליאור רפאלוב (מליקסון, 46), יניב קטן ואושרי גיטה (תומר חמד, 46). 

תמונה: מתוך האתר הרישמי של מכבי חיפה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק