תל אביב מתחת לקו האדום

בני סכנין ניצחה הערב את הפועל תל אביב בתוצאה 0-1 שהורידה את הפועל תל אביב מתחת לקו האדום יחד עם שכנתה מכבי תל אביב. האם אנחנו בדרך להסטוריה העונה?

שבת 20 אוקטובר 2007
אבירם גולדשטיין

זאת לא טעות וגם לא הפכנו בשבילכם את הטבלה.

הפועל תל אביב הגיעה לדוחא למשחק ליגה של המחזור השישי והיא מצטרפת  לשכנתה ויריבתה מכבי תל אביב  מתחת לקו האדום עם אפס ניצחונות. משחק נרפה של שחקני הפועל ת"א מול עוד תצוגה ושער של מאור בוזגלו שמתפתח לשחקן מדהים לא רק מהדברים שהוא עושה על המגרש אלא גם מפגין מנהיגות וסוחף אחריו את כל הקבוצה חזרה לעבר הצמרת.

מחצית ראשונה:
ļbr/> דקה 5, וואליד באדיר מסתנן לרחבה של סכנין לאחר אי הבנה ומחמיץ מ- 5 מטרים מול מאור כה במקום למסור לעידן סרור שהיה חופשי. הזדמנות מצויינת של הפועל תל אביב לעלות ליתרון.

דקה 13, בוזגלו חיפש הזדמנות בעיטה לשערו של בן שאנן כמעט ואיבӓ את הכדור אבל מסר אותו לחלאילייה שהתבלבל ברחבה ואיבד את הכדור.

דקה 18 כדור חופשי לת"א שמסתיים בעבירה של בלמה, דוס סנטוס ברחבה של סכנין.
המשחק המשיך בקצב האיטי שלו כאשר בדקה ה- 23 פרץ איליה יבוריאן לרחבה מימין והעביר כדור לחלאד חליאۜיה ששוב התבלבל עם הכדור ואיבד אותו. מהעבר השני, הגבהה לרחבה לעברו של ג'וניור שכהן קלט יפה.

דקה 29 נשרקה בעיטה חופשית בעמדה מסוכנת לזכות הפועל תל אביב. סרור ועובד נעמדו ליד הכדור שאת הבעיטה לבסוף לקח עידן סרור שעברה את החומה אבל יצאה לקרן שלא הניבה כלום לזכות האורחים. ארבע דקות מאוחר יותר נגיחה של סרור מעמדה טובה לא מצאה את המסגרת והלכה החוצה.

דקה 41 מסירה טובה של בוזגלו שמאלה לחמד חלאיילה ברחבה, שמשחרר בעיטה נהדרת לעבר המסגרת וסוחטת הדיפה טובה מאוד של השוער הצעיר גליל בן שאנןȠשמחליף את אניימה המורחק בהזדמנות האמיתית הראשונה של סכנין.

בהמשך לא היו הזדמניות מיוחדות לשתי הקבוצות והן מסיימות את המחצית הראשונה בתיקו אפס עם שתי הזדמניות אמיתיות למעשה, אחת לכל קבוצה.

מחצית שנייה:

בפתיחת המחצית, עורך גיא לוזון מאמן הפועל תל אביב חילוף, כאשר הוא מוציא את עידן סרור ומכניס את ביברס נאטכו.

דקה 53, ראובן עובד בפריצה יפה לרחבה מאגף שמאל מוציא כדור רוחב שנקלט בקלות על ידי מאיר כהן.

דקה 55, מאור בוזגלו מקבל כדור ברחבה ובסיבוב נהדר מוסר מסירת רוחב שמשאירה את חמד גנאיים מול שער ריק, אבל האחרון מפספס את הכדור בס"מ ספורים ובהזדמנות הטובה ביותר במשחק לשער.

דקה 66, גיא לוזון עורך את החילוף השני שלו כאשר ראובן עובד יוצא ובמקומו נכנס ליאור אסולין.
ļbr/> דקה 67, בוזגלו במסירה מוצא את יבוריאן שבועט מצויין לעבר השער ובן שאנן הודף נהדר לקרן.

דקה 68, שער!!! חמד גנאיים פרץ נהדר מימין מטעה את המגן שלו ובועט. הכדור פוגע בהגנת הפועל תל אביב ומזוית קשה מאור בוזגלו, היהלום החדש של הליגה, כובש. סכנין -1, הפועל תל אביב- 0.

דקה 74, גיא לוזון מבצע את החילוף האחרון שלו במטרה להשוות ומוציא את וואליד באדיר החלש ומכניס במקומו את יקיר לוסקי.

דקה 75, מאור בוזגלו בועט בעיטה יפה מחוץ לרחבה, מ- 20 מטרים, ובן שאנן קולט̠את הכדור.

דקה 81, יבוריאן מקבל כדור בתוך הרחבה מול כל הגנת תל אביב. מסתובב פעם אחת, מסתובב פעם שניה ולבסוף מאבד את הכדור.

דקה 85, אלישע לוי מוציא את המצטיין במגרש, מאור בוזגלו, לאור תשואות הקהל ונכנס עלא אבו סאלח.

דק۔ 89, ליאור אסולין מקבל כרטיס צהוב לאחר עבירה מכוערת ומיותרת.

דקה 90, חילוף אצל אלישע לוי, חלאד חלאיילה שלמרות ממות דודו השבוע שיחק נהדר יוצא ומחליף אותו גבע ברקאי.

בסיום המשחק אמר המצטיין במגרש מאור בוזגלו: " צריך לתת קרדיט לכל השחקנים ואנחנו צריכים להמשיך לנצח, המשכיות זה דבר חשוב"

סכנין: כהן, קרופניק, פטי יה יה, רבאח, באסם גנאיים, קולמה, לוקאש סורמה, חלאיילה, חמד גנאיים, מאור בוזגלו (עלא אבו סאלח, 85) ואיליה יבורߙאן. 
הפועל ת"א: בן שאנן, מנצור, טל חן, דוס סנטוס, אנטבי, אנסומבו, אבדג', באדיר (יקיר לוסקי, 75),ראובן  עובד (ליאור אסולין, 66), עידן סרור (ביברס נאתכו, 45) ופאביו ג'וניור.


תגובות

טלספורט בפייסבוק