סוף סוף הפועל מנצחת

ידידות: תחת גשם שוטף השיגה, הפועל תל אביב את הניצחון הראשון במסגרת מחנה האימון 0:2 על אולימפיאקוס ניקוסיה מקפריסין. אסולין וסבג כבשו לאדומים

יום שלישי 24 יולי 2007
אשר גולדברג
הפועל תל אביב השיגה הערב את הניצחון הראשון במסגרת מחנה האימון באוסטריה. האדומים גברו 0:2 מול אולימפיאקוס ניקוסיה הקפריסאית. 

גיא לוזון יכול לרשום הצלחה ראשונה במסגרת האימון בהפועל תל אביב. האדומים שיחקו נהדר תחת גשם שוטף, ומגרש קשה ואף על פי כן, השיגו את הניצחון הנאה. כאמור הפועל תל אביב הפסידה במשחק מול הכוכב האדום וסיימה בתיקו מול סיגמה אולמץ' הצ'כית.

מהלך המשחק:

את המשחק הערב  מלווה גשם שוטף. כבר בדקה הרביעית של המשחק הפועל כמעט עולה ליתרון. מהלך נהדר של נאתכו עם בעיטה מרחוק, שנעצר רק בקורה. 

האדומים לפני תום המחצית הצליחו לכבוש. בדקה ה-37 של המשחק, הצליח באדיר למצוא את אסולין בכדור מצויין, החלוץ לא נשאר אדיש והרים את הרשת - 0:1 להפועל תל אביב.

במחצית השנייה הקפריסאים כמעט והצליחו להשוות, אולם בדקה ה-88 הפועל תל אביב סגרה עניין. עדי סבג הצעיר, הצליח להכניע שוב את השוער הקפריסאי - 0:2 להפועל תל אביב.

הפועל ת"א:  אניימה; בונדר,  דואני (חן), דוס סאנטוס (מנצור), אנטבי (שיש); אנסומבו (אלקסלי), אבדי, באדיר,  דגו (סוויסה),  נאתכו;  אסולין.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק