שטרן: זהו מקרה משפיל

NBA: דיוויד שטרן, הקומישנר של הליגה הטובה בעולם, התייחס במסיבת העיתונאים היום לגבי מקרה ההימורים של השופט דונהאי: הוא פשוט פושע עלוב. אנחנו עדיין בתהליכי חקירה עם ה-FBI

יום שלישי 24 יולי 2007
מערכת TELESPORT
דיוויד שטרן, הקומשינר של הליגה הטובה בעולם, ערך בבוקר (שעון ארה"ב) מסיבת עיתונאים לגבי ההאשמות כנגד השופט דונהאי וההימורים. 

דיוויד שטרן הגיע לא מחוייך כהרגלו, כאשר הוא מעניק צלחת אליפות או גביע MVP ושוב הסיטואציה העמידה את האיש החזק בספורט האמריקאי, במבוכה: "אנחנו עדיין בתהליכי חקירה, כנגד השופט דונהיי.

"המקרה עצמו הוא בודד, אנחנו לא מאמינים שזה יחזור על עצמו. דונהאי במקרה הזה מוגדר כפושע ונוכל מבחינתי. אני לא נתקלתי במקרה כזה מאז היותי קומישנר בNBA וזהו המקרה הכי גרוע בתקופה שלי"

שטרן בהחלט לא נשאר חייב לדונהאי: "בהחלט שלא ידעתי על שום הימור מסוג כלשהוא במיוחד בנוגע לדונהאי. אם לאותה שנייה, הייתי יודע מכך, הוא היה פשוט מפוטר במקום. כעת אנחנו בשיתוף פעולה מלא עם ה-FBI, שחוקרת את האירוע".

בהחלט מכה קשה ל-NBA ולעומד בראשה דיוויד שטרן. האיש אשר דוגל במסורת וחוקים וערכים, כרגע נמצא במשבר עמוק, אשר צריך להחזיר את הביטחון לאוהדים לקראת פתיחת העונה החדשה. 

תמונות: רויטרס.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק