יוון מול ספרד בגמר

אליפות אירופה עד גיל 19: ב-10 שחקנים הצליחה נבחרת יוון לגבור 2:3 על נבחרת גרמניה משער בתוספת הזמן ולהעפיל לגמר. ספרד עברה את צרפת בפנדלים

יום שלישי 24 יולי 2007
מערכת TELESPORT

נבחרת יוון הצליחה ב-10 שחקנים לגבור 2:3 על גרמניה בחצי הגמר אליפות אירופה עד גיל 19 והעפילה לגמר בתחרות.

נבחרת יוון עשתה את הבלתי יאומן, שנשארה ב-10 שחקנים הצליחה להפוך פיגור ליתרון ענק. בדקה ה-26 הצליחה דווקא אניס בן-חטירה לכבוש את השער הראשון לזכות גרמניה.

היתרון החזיק לא הרבה זמן, כאשר ניניס הצליח להשוות בדקה ה-41 את התוצאה. במחצית השנייה יוון עשתה מהפך כאשר קוסטאס מיטרוגלו כבש את השער השני לזכות נבחרתו. בדקה ה-58. היתרון החזיק בדיוק 8 דקות כאשר בן-חטירה כבש מפנדל והשווה את התוצאה.

הדרמה המשיכה עד לדקות הסיום. היוונים נותרו ב-10 שחקנים והגרמנים לחצו על הדוושה במטרה לשים גול ולנצח את המשחק. אולם ממש בסיום הצליח לאמפורפולוס לדחוק ראש ולגנוב את הניצחון בתוספת הזמן - 2:3 גדול ליוונים שהעפילו לגמר. 

ספרד בגמר אחרי דו-קרב פנדלים מול צרפת

במשחק חצי הגמר השני גברה ספרד על צרפת בדו-קרב פנדלים בתוצאה 2:4, לאחר 0:0 בתום 120 הדקות.

ספרד פתחה את דו-קרב הפנדלים ושתי הקבוצות הבקיעו את חמש הבעיטות הראשונות שלהן.
 כשספרד הוליכה 2:3 הגיעה ההחצמה הראשונה של צרפת כשסרחיו אסניו, השוער הספרדי עצר את הבעיטה. סאן-חוזה הספרדי ניגש לבעיטה הרביעית של נבחרתו ולא כשל.

צרפת ניגשה לבעיטה הרביעית שלה ושוב היה זה סרחיו אסניו שזינק לפינה הנכונה והדף את הבעיטה. השוער, שנכנס כמחליף בדקה ה-56 בעקבות פציעה של השוער הראשון פליפה ראמוס, הגשים את חלומו של כל שוער שני והפך לגיבור הגדול של הספרדים.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק