השחרור של רומולו הגיע

אחרי שחתם בקבוצה, תרשום בית"ר ירושלים היום את השחקן באופ"א והוא יוכל לשחק נגד קופנהאגן. מירוסביץ', שנחת בישראל: היה שווה לחכות חודשיים

יום רביעי 25 יולי 2007
אשר גולדברג
שחרורו של החלוץ הברזילאי, רומולו, הגיע והוא יוכל לשחק במדי בית"ר ירושלים בשני מפגשי מוקדמות ליגת האלופות מול קופנהאגן הדנית.

השחקן חתם היום בקבוצה אחרי שהגיעו תוצאות הבדיקות הרפואיות ויחזק את החוד הכולל כבר את טוטו תמוז, ברק יצחקי ועמית בן שושן. בירושלים מקווים כי הברזילאי לא יאכזב כמו בני ארצו ששיחקו בקבוצה בעונה שעברה.

מירוסביץ' נחת בארץ

מילובאן מירוסביץ' נחת לפנות בוקר בנתב"ג כדי לחתום על החוזה החדש שלו בבית"ר ירושלים. מירוסביץ' התקבל בהרבה אהבה בנמל התעופה על-ידי 40 מאוהדי הקבוצה.

למרות זאת, על קבלת הפנים העיב אירוע לא נעים כאשר שניות לפני הגעתו של מירוסביץ', הוכה אחד מאוהדי הקבוצה שככל הנראה קרא קריאות נגד ערבים, על-ידי שני שוטרים סמויים.

מי שהגיעו גם כן לברך את מירוסביץ' על חזרתו לבית"ר היו חבריו לקבוצה, גל אלברמן וכיסטיאן אלברז, שהצהיר עם הגעתו לקבוצה כי הסיבה שהוא ישחק בבית"ר היא בשל שיתוף הפעולה העתידי עם מירוסביץ'.

עם נחיתתו אמר מירוסביץ': "התרגשתי מאוד ממה שהאוהדים עשו בשבילי, אני מכיר את האוהדים של בית"ר אבל אף פעם לא חשבתי שיגיעו כ"כ הרבה אוהדים לראות אותי כאשר אני חוזר לכאן לראשונה וזה מרגש אותי".

על מה שעבר עליו בתקופה האחרונה, סיפר: "עברתי חודש לא קל שבמהלכו המו"מ מול בית"ר ידע עליות ומורדות, אבל הנה אני כאן ובאתי לעזור לבית"ר גם מול קופנהאגן וגם בליגה. קבלת הפנים החמה הזו רק מסבירה את הרצון שלי לשוב ולשחק כאן. היה שווה לחכות חודשיים בשביל קבלת פנים כזו".

מירוסביץ' ששיחק בעונה שעברה בקבוצה היה הבחירה הראשונה של יצחק שום וגיורא שפיגל. הבוקר אמור להגיע השחרור הבינלאומי שלו מצ'ילה והוא יירשם למשחק ביום שלישי נגד פ.צ. קופנהאגן. השחקן יצטרף הערב לאימון הקבוצה.

שחקן נוסף שנחת בנתב"ג הוא חלוץ מכבי חיפה רוברטו קולאוטי שחזר ממחנה האימונים של קבוצתו בהולנד. קולאוטי יגיע הבוקר לבית החולים בחיפה כדי לבקר את רעייתו עלוית ואת ביתם הבכורה שנולדה להם אתמול.

צילום: בית"ר-נט

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק