לוני חילק מדליות

לוני הרציקוביץ', הבעלים של מכבי ת"א הגיע לאימון המסכם של קבוצתו, וקיים שיחה נרגשת, בה חילק מדליית זהב שעליה חרוט: "מי כמוך באלים ה' "

יום שישי 19 אוקטובר 2007
אשר גולדברג
 לוני הרציקוביץ', הבעלים של מכבי ת"א הגיע לאימון המסכם של הקבוצה הערב, וביקש משחקניו להתייחס למשחק היום (ראשון)  נגד מכבי נתניה כמו לגמר גביע. הבעלים של מכבי ת"א עבר משחקן לשחקן והעניק לכל שחקן מדליית זהב, שעל גביה חרוט המשפט,"מי כמוך באלים ה", שאלו ראשי התיבות של המילה מכבי.

אחרי הסיפור של הפסיכולוג, ניצול השואה, וההרצאה של אריק זאבי לגבי ווינריות, הגיע תורו של לוני לתת תורה בשחקניו. נשיא הקבוצה מקרית שלום הגיע היישר ממצדה, שם היה בטיול בר המצווה של בנו היישר לאימון.

לוני קיים שיחה נרגשת וביקש בין היתר, לחשוב על השם הגדול של מכבי ת"א, ולהתחבר  נפשית ורגשית לקבוצה שמעולם לא ירדה ליגה.

מכבי תחסר היום את שני שחקניה החשובים, נәמני ושיבחון, שהורחקו במחזור הקודם בקריית שמונה, אך למרות חסרונם במכבי משדרים אופטימיות ומאמינים שיוכלו לנצח ולצאת לדרך חדשה.

שחקן בקבוצה התייחס למשחק היום: "אין שום תירוצים. מסע ההחלצות חייב להתחיל היום, אולי העובדה, שאם ננצח נעבור את הפועל ת"א תהיה נחמת הטיפשים שלנו". רביד גזל ורומליו, הברזילאי אמורים לערוך את הופעת הבכורה שלהם. בנוסף מצפים בקבוצה ליותר מעשרת אלפיים צופים באצטדיון ר"ג, שידחפו את הקבוצה לניצחון.

תגובות

טלספורט בפייסבוק