האיצטדיון החדש של בניון

הבעלים החדשים של הקבוצה ממרסיסייד ישקיעו 300 מיליון פאונד באיצטדיון שייפתח ב-2010 ויכיל 60,000 מקומות ישיבה. בנוסף, ישוחזר יציע ה"קופ" האגדי. אנפילד יינטש

יום רביעי 25 יולי 2007
אלחנן מלמוד

אם יוסי בניון יישאר את כל 5 שנות  החוזה של בליברפול, יזכה הישראלי לשחק באיצטדיון החדש שבונים הבעלים של הקבוצה, תום היקס וג'ורג' גי'לט בסטנלי פארק.

האיצטדיון, שצפוי להיפתח ב-2010 נחשף היום לראשונה על ידי המתכננים, יעלה לבעלים 300 מיליון פאונד ויכיל 60,000 מקומות ישיבה כשהתכנון להגדילו ל-75,000. יו"ר ליברפול, ריק פרי, אמר על האיצטדיון החדש: "זה ישלח מסר שאנו רוצים את הכי טוב על הדשא הכי טוב. האיזור יהפוך למקום תיירות".

המעבר אומר כי ליברפול תיאלץ לעזוב את איצטדיונה האלמותי באנפילד שנחנך ב-1892 והוא מצטרף להייבורי שהוחלף לאחרונה באיצטדיון האמירויות.

בתוך המבנה החדש ייבנה גם יציע עמידה אחד, המכיל 18,000 מקומות ואמור לשחזר את יציע ה"קופ" המפורסם. "כל האיצטדיון יהיה מדהים והיציע הזה יהיה יותר מדהים" אמר פרי.

מאמן ליברפול רפא בניטז הגיב גם הוא על האיצטדיון החדש: "מגיע לאוהדים איצטדיון כזה. מתקן כזה מבטיח שלמועדון יהיה עתיד נפלא". קשר וקפטן הקבוצה, סטיבן ג'רארד: "נדהמתי מהתוכניות אחרי הסתכלות של 5 דקות בלבד. אנחנו ליברפול ואנחנו הטובים ביותר ומצפים לטוב ביותר".

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק