סלע והראל לוי ממשיכים לנצח

אחרי שזכו בשבוע שעבר בצ'לנג'רים, השניים העפילו לרבע הגמר. הטניסאי הבכיר גבר על מרצ'נקו האוקראיני (413 בעולם), לוי ניצח את בורגויס (653) בנוטינגהאם. אוקון הודח

יום רביעי 25 יולי 2007
אורן קורנפלד, רועי רובינשטיין
דודי סלע והראל לוי ממשיכים ביכולת הגבוהה שלהם בשבועות האחרונים והיום הם סיימו את ימי התחרויות בצ'לנג'רים בהם הם משתתפים עם כרטיס לרבע הגמר.

סלע, הטניסאי הבכיר של ישראל העפיל לשלב הזה בטורניר פנזה, רוסיה (פרסים בסך 50 אלף דולר) כשהיום הוא השיג את נצחונו השביעי ברציפות.

כזכור, סלע זכה בשבוע שעבר בטורניר טגליאטי וכעת בטורניר הנוכחי הוא השיג ניצחון שני והעפיל לרבע הגמר לאחר ניצחון 6:7 ו-3:6 על איליה מרצ'נקו האוקראיני המדורג 413 בעולם. סלע, המדורג ראשון בטורניר עדיין לא שמט מערכה בטורניר בו משחק.

היריב בשלב הבא הוא בנדיקט דורש הגרמני המדורג שמיני בטורניר (262 בעולם). דורש ניצח 4:6 ו-3:6 את ביורן רנקוויסט השבדי (305). כבר עכשיו הבטיח סלע לא פחות מ-13 נקודות דירוג בטורניר ו-1,460 דולר.

בהמשך יום התחרות סלע עלה לחצי הגמר בטורניר הזוגות עם בן זוגו היווני ואסיליס מזראקיס אחרי שהשניים גברו 5:7, 6:2, 5:10 על יוהאן ברונטסרום וביורן רנקוויסט השבדים. היריבים בשלב הבא: מוראד אינויאטוב ודניס איסטומין האוזבקים שהדיחו את דקל ולצר ואמיר ויינטרוב כבר בסיבוב הראשון. שני המשחקים של סלע יתקיימו מחר.

גם הראל לוי (215 בעולם) רשם הצלחה כשניצח בסיבוב השני את יריבו, לוק בורגויס (653) בטורניר נוטינגהאם המחלק 25 אלף דולר. לוי ניצח 2:6, 6:3, 6:7(6) אחרי שהצליח להציל שתי נקודות מערכה תוך הצגת משחק מלחמה אדיר. לוי יפגוש בשלב הבא את אנדיס ג'סקה הלטבי (267) בניסיון לדהור לזכייה שנייה ברציפות אחרי התואר שזכה בשבוע שעבר במנצ'סטר.

הגשם שלא פסק היום באנגליה איים לדחות את משחקו של לוי, אך לבסוף הושלם והבטיח לטניסאי מספר 3 שלנו 12 נקודות דירוג ו-620 יורו. משחק הזוגות שהיה אמור לקיים לוי עם שותפו לארס בורגסמולר מול פיליפ פצ'נר ולארס אואבל הגרמנים ברבע הגמר, נדחה למחר אז ייערך גם משחק רבע הגמר ביחידים.

הבשורה הפחות טובה הגיעה מכיוונו של נועם אוקון (143 בעולם) שהודח כבר בסיבוב הראשון של טורניר גרנבי, קנדה (פרסים בסך 50 אלף דולר).

אוקון הפסיד ללוקה גרגורץ' הסלובני (494) 7:6 ו-7:6 ובכך סיים את דרכו בטורניר היחידים. לאוקון נשאר משחק הזוגות עם אלכס בוגומולוב האמריקאי מול יאן-חסון לו ודנאיי אודומצ'וקה ברבע הגמר. כך או כך אוקון לא זכה בנקודות ביחידים וסיים את הטורניר עם 520 דולר.

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק