באיירן לא שיחקה, וניצחה

המרוויחה הגדולה מהמשחקים שנעלו הערב את המחזור העשירי בגרמניה הייתה המובילה, שהגדילה את הפער בצמרת לשש נקודות

יום ראשון 21 אוקטובר 2007
מערכת TELESPORT
לא נרשמו הפתעות מיוחדות בשני המשחקים שהשלימו הערב את המחזור העשירי בגרמניה, פרט לעובדה שהמרוויחה הגדולה ביותר מהערב היәתה דווקא קבוצה שלא שיחקה, באיירן מינכן, שבזכות התיקו של קרלסואה הגדילה את יתרונה על פני השניה בטבלה, ורדר ברמן, לשש נקודות. 

קרלסרוהה - ארמניה בילפלד

קרלסרוהה, מי שדורגה ערב המחזור במקום השני בטבלה, אירחה את̠הקבוצה עם ההגנה הגרועה בליגה, שספגה עד עתה 22 שערים בתשעה משחקים. מנגד עמדה ההתקפה של הקבוצה המארחת, שהבקיעה עד עתה 13 שערים בלבד, כאשר המבקיע המצטיין שלה הוא טאמאס האחנאל, עם שלושה שערים. בסופו של דבר דווקא בילפלד, שהפסידה בשלושה מארבעת משחקי החוץ שלה וסיימה אחד בתיקו, שמרה על שער נקי ועל חלוקת נקודות בין הקבוצות. בסיום 0-0. 

האנובר - וולפסבורג

האנובר, שדורגה טרם משחקה הערב במקום השישי בטבלה, הייתה יכולה להתקדם עד למקום הרביעי אילו הייתה מצליחה לנצח, אבל&nbsɰ;וולפסבורג, שלא הפסידה בארבעת המשחקים האחרונים, שמרה על הסטטיסיטיקה גם הפעם. מרסליניו העלה את וולפסבורג ליתרון בדקה ה-21. שבע דקות אחר כך הגיע השוויון של האנובר מידי סרג'יו פינטו. בליץ השערים נמשך ובדקה ה-29 שוב חזר היתרון לוולפסבורג, משערו של אשקאן ۓג'גה, הגמרני ממוצא אירני שסרב להגיע למשחק הנבחרת הצעירה של גרמניה מול ישראל, יתרון שהחזיק מעמד בדיוק שש דקות, עד שמיכאל טראנט קבע את תוצאת המשחק, 2-2. 


ליגה צרפתית

במשחק השלמה שנערך הערב במסߒרת הליגה הצרפתית, סיימו המארחת נאנסי וסושו את משחקן בשוויון 1:1. קים העלה את נאנסי ליתרון בדקה ה-26. ארדינג איזן את התוצאה לזכות סושו עם שער בדקה ה-56.
במשחק נוסף גברה מארסיי בבית על לאנס 0:1, משער של ההולנדי, בודווין זנדן, בדקה ה-74.

תגובות

טלספורט בפייסבוק