הזדמנות נוספת מול הרומנים

אחרי ההדחה באינטרטוטו והתיקו 2:2 מול פטרולול מהליגה השנייה, למכבי חיפה יש הזדמנות הערב לנצח את פרטיסניק. באסיפת הקבוצה הודיע לוי כי יקנוס שחקן שיתראיין ללא אישור

יום חמישי 26 יולי 2007
הדס גרינברג
"עוד שתי דקות עם ההגנה הזו, היינו אפילו מפסידים", כך התבטא שחקן במכבי חיפה בעקבות משחק ההגנה החלש שהפגינה הקבוצה מול פטרולול מהליגה השנייה ברומניה (2:2).

כזכור, חיפה הובילה כבר 0:2, אך עקב הגנה נרפית היא ספגה שני שערים מול היריבה החלשה. לאחר המשחק נשמעו טענות רבות בקבוצה כי מערך ההגנה לוקה בחולשה רבה. גם רוני לוי לא היה מרוצה מהמערך והוא יודע שהוא זקוק כמו אוויר לנשימה לבלם דייגו קרוסה הארגנטינאי כמה שיותר מהר.

הערב תערוך חיפה (18.00) משחק אימון נוסף במחנה האימונים באוסטריה מול קבוצת פרטיסניק מהליגה הראשונה ברומניה. כאמור לחיפה אין מזל עם הרומנים, כשמעבר לתיקו 2:2 הקבוצה הודחה במפתיע ע"י גלוריה ביסטריצה.

בנוגע לקרוסה, פורסם אתמול בעיתון קלארין הארגנטיני שהבלם לא יגיע לישראל. על פי הדיווח, ראסינג קלוב, קבוצתו של קרוסה לא מעוניינת לשחרר את השחקן. למרות זאת בחיפה אופטימים ואומרים שהמו"מ עם השחקן נמצא בעיצומו ושבימים הקרובים תיסגר העסקה וקרוסה ילבש ירוק.

אתמול בערב נערכה אסיפת השחקנים הראשונה עם רוני לוי במסגרת מחנה האימונים, שבמהלכה הבהיר לוי לשחקנים ששחקן שיתראיין ללא אישור, דובר הקבוצה, רועי דניאל יקנוס אותו ב-500 דולר כל זאת בעקבות טענות של רוני לוי על התרופפות המשמעת בקבוצה.

המשחק שאמור היה להיערך מחר מול אנקרה הטורקית בוטל לאחר שהטורקים נאלצו לעזוב מוקדם מן הצפוי את מחנה האימונים.

עוד נוטש מוקדם, בירם כיאל יעזוב מחר את המחנה על מנת להצטרף לחבריו בנבחרת הנוער של ישראל במסגרת טורניר "חלב הזהב" שייערך בצפון אירלנד.

צילום: האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

f

טלספורט בפייסבוק