יאמר יפסיק מכירת המנויים

רק 250 מנויים נרכשו עד עתה ע"י אוהדי מכבי נתניה. בעקבות קצב המכירה הירוד, יפסיק הבעלים דניאל יאמר את מכירת המנויים. הקבוצה הפסידה 0:1 למיינץ במשחק אימון

יום חמישי 26 יולי 2007
אשר גולדברג
קיץ לא פשוט עובר על מכבי נתניה. אחרי ההצלחה המסחררת בעונה שעברה עם השגת המקום השני בליגה וההעפלה לגביע אופ"א, לא כך קיוו בנתניה להתכונן לעונה הבאה.

האוהדים התחילו כבר במחאות והפגנות עוד לפני משחק האימון הראשון של הקבוצה. לטענתם, הקבוצה, שסיימה את העונה הקודמת כסגנית האלופה, לא התחזקה ברכש ראוי ולא תוכל להמשיך להתמודד כך בצמרת או להצליח באירופה. עד עתה נמכרו 250 מנויים בלבד לעונה הקרובה מה שמוכיח את אי אמון האוהדים בקבוצה.

בעקבות מכירת המנויים המועטה ואי התעניינות האוהדים בנעשה בקבוצה החליט דניאל יאמר בשיתוף עם הנהלת הקבוצה לאפשר את המשך מכירת המנויים רק עד ה-31 לחודש ולעצור את המכירה בתחילת אוגוסט. הנהלת הקבוצה מסרה הודעה על כך למשרד הכרטיסים לאן ובקרוב תפרסם את מכירי הכרטיסים לעונה הקרובה.

מכבי נתניה הפסידה למיינץ 1:0 במשחק אימון

אחרי שסיימה הבוקר את משחק האימון מול ארטמדיה בראטיסלבה ב' בתוצאה 1:1, התייצבה הערב מכבי נתניה למבחן מעט יותר רציני כשפגשה למשחק אימון את מיינץ הגרמנית, שנשרה מהבונדסליגה בעונה שעברה.

נתניה הגיעה למשחק עם לא מעט פצועים כשגולן חרמון, אבי סטרול, דדי בן-דיין, אופיר חיים, אמיר טגה ואלמוג כהן לא נטלו חלק במשחק.

המחצית הראשונה היתה טובה מבחינת נתניה אך אוקוצ'ה ושכטר לא היו מספיק תכליתיים ליד השער והמחצית הסתיימה בתיקו מאופס.

במחצית השנייה נתניה נרגעה קצת, כנראה בעקבות העייפות המצטברת משני משחקים ביום אחד ומיינץ היתה שם בכדי לנצל זאת. 

בדקה ה-62 הגביהה מיינץ כדור חופשי לרחבה ודאווד זואיר נגח פנימה וקבע למעשה את תוצאת המשחק. 0:1 למיינץ בסיום, כשראובן עטר יכול להיות מעודד בעיקר מהמחצית הראשונה.

תגובות

1

טלספורט בפייסבוק