צפו במפגן למען החטופים

צפו בערב הוקרה שנערך אתמול בנהריה למען החיילים החטופים ומשפחותיהם, בו גברה מכבי על הפועל, בדרבי הוותיקים של ת"א, במשחק בו התוצאה היא הדבר האחרון שחשוב

יום שישי 27 יולי 2007
הדס גרינברג
אתמול  נפגשו בהיכל יד שרה שבנהריה וותיקי הפועל ומכבי ת"א וערכו דרבי ידידות למען החיילים החטופים. 

לצפייה בכתבת וידאו מיוחדת מהאירוע לחצו  PLAY מתחת לתמונה.

האירוע היה ססגוני ומושקע כאשר ביציעים ישבו כאלף צופים שבאו להפגין הזדהות עם משפחות החטופים ונהנו מערב כדורסל נוסטלגי לזכר הימים בהם הצהוב והאדום נלחמו על הפרקט.

הפתעת הערב היתה הגעתו הלא מתוכננת של דורון שפר. שפר שלא נכלל בסגל הראשוני לאירוע הערב, התקשר אחר הצהריים במיוחד ליוזם הערב דורון ג'מצ'י וביקש ממנו להצטרף ולתרום דקות משחק במדי מכבי.

שפר עלה  אחה"צ על רכבת, הגיע לנהריה והחזיר את מראות העבר עם כמה שלשות יפות.
בנוסף לשפר, שיחקו במכבי גם דורון ג'מצ'י, יוזם האירוע, אולסי פרי שנתן כמה חסימות בניחוח הימים ההם, ווילי סימס, ציון קובה, אלון בן זקן, חנן אינדיגו, חיים מרקוביץ', גרג קורניליוס, מוטי דניאל וליאור ארדיטי.

בהפועל ת"א כיכבו: שמעון אמסלם שבא במצב רוח טוב, תומר שטיינהאואר, עופר פליישר, דני ברזילי, סמי מגידו, אילן פלג, אמנון ביגמן ותומר חנוך.

שניים משחקני העבר של מכבי, נדב הנפלד וטל ברודי, לא השתתפו במשחק אך נכחו באירוע. 

נדב הנפלד ל-TELESPORT: "בדרך-כלל אני לא מגיע לאירועים בהם משחקים וותיקי מכבי, אך היום האירוע הוא מעל הכל והרגשתי רצון להיות חלק באירוע החשוב הזה".

כשנשאל טל ברודי למה הוא לא לובש הערב צהוב כחול אמר: "מעל גיל 60, גם אם ממש רוצים הגוף כבר לא נותן, אבל הכי חשוב זה שהגענו לכאן הערב ואני מקווה ששימחנו את משפחות החטופים".

מהצד האדום, שמעון אמסלם שיתף ואמר: "אין יום מאז חטיפת החיילים שלא חשבתי עליהם. הם כל הזמן במחשבות שלי". על השאלה אם תהיה סנסציה והפועל ינצחו היום ענה אמסלם: "הסנסציה תהיה רק אם מכבי ינצחו".

תומר שטיינהאואר שלובש ביום-יום ירוק במדי מכבי חיפה אמר הערב: "אני צהוב, אדום וירוק יחד, אבל את השנים הכי יפות שלי ומשמעותיות עשיתי בהפועל ת"א".

במשחק עצמו, אם מישהו חשב שתהיה סנסציה, אז הוא התבדה כאשר מכבי ניצחה 42:61.

את הערב סיכם בצורה אופטימית דורון ג'מצ'י ואמר: "אני מקווה שבשנה הבאה נהיה כאן כולנו באותו המקום, רק עם עוד שלושה אנשים ביציע".

צילומים: נפתלי חזקיה.

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק