מאנה הוזעק לעשות סולחה

סיפורה של סולחה: בלילה שבין רביעי לחמישי הגיע רוני מאנה לחתונת ביתו של יוסי הררי שנערכה בבינימינה וקיים סולחה עם מאמן מכבי ת"א אלי כהן

יום שישי 27 יולי 2007
אשר גולדברג
אמש הרשה לעצמו רוני מאנה להגיע לאימון מכבי ת"א בקיריית שלום לשוחח עם השחקנים ולהראות יחסי קירבה וחיוכים עם מאמן הקבוצה אלי כהן שעליו העביר ביקורת בימים האחרונים. מאחורי התמונות הללו עומד סיפור הסולחה בין השניים, סיפור שבמכבי ת"א ביקשו לקיים לפני זריחת החמה של יום חמישי.

כל הסיפור החל כזכור באותו ראיון שקיים אלי כהן ברדיו "אמצע הדרך" והבעיר את קיריית שלום כשהוא יוצר מחנאות ואווירה לא נעימה. 

המנג'ר - קפטן אבי נמני הוא זה שהוביל את מהלך הסולחה בלילה שבין רביעי לחמישי. נמני שנכח יחד עם אנשי כדורגל רבים ביניהם אלי כהן בעיירה בינימינה בחתונת ביתו של יוסי הררי יצר קשר עם רוני מאנה בביתו בת"א ודרש ממנו להגיע לאולם האירועים.

בזמן שמאנה יצא לדרכו, ניגש נמני לכהן ודיווח לו על הגעתו בכדי ליצור מפגש של הבהרות וסולחה עם המאמן הפגוע מהביקורת עליו. בשעה 02:30 התייצב מאנה באולם וקיים יחד עם כהן שהמתין לו בסבלנות פגישת הבהרה. לאחר שעה ארוכה נרשמה לחיצת יד אמיצה ונפתח פרק ב' ביחסים בין השניים. 

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק