בבוכום הוא היה אכזבה

מסע הרכש של הפועל ת"א הקיץ המשיך כאשר הקבוצה אישרה שהחלוץ הברזילאי ג'וניור בעל עבר בנבחרת הסמבה, רומא ובוכום חתם בקבוצה. עיתונאי המכסה את בוכום ל-TELESPORT: הוא לא היה ברמה שציפו

יום שישי 27 יולי 2007
אשר גולדברג, רועי רובינשטיין, אלחנן מלמוד
הרחק מהרעש סביב האלופה בית"ר ירושלים, במתחם וולפסון עובדים קשה הקיץ בכדי להציב קבוצה איכותית שאולי תקרא תיגר על הדומיננטיות של הקבוצה מהבירה בליגה בעונה הבאה. 

לאחר ההחתמה של הקשר הברזילאי אבדי בחודש שעבר הפתיעו ראשי הקבוצה כשהחתימו לשנתיים את החלוץ הברזילאי פאביו ג'וניור בעל העבר בנבחרת ברזיל בה שיחק 15 משחקים וכבש 8 שערים.

החלוץ, שחתם לשנתיים בקבוצה וצפוי להרוויח סכום יפה של כשני מיליון דולר הוא מצטרף לבלם דוס סאנטוס ולקשר אבדי הברזילאים שמרכיבים מושבה ברזילאית קטנה במתחם וולפסון העונה.

"הוא לא חלוץ טבעי"

אם בהפועל תל אביב חיפשו חלוץ שישחק לצד אסולין, מצפה להם אכזבה. מיכאל אקהרט, עיתונאי המכסה את קבוצת הכדורגל של בוכום אמר היום ל-TELESPORT בנודע לג'וניור: "בתחילת העונה שעברה הוא פתח בהרכב ולקבוצה היו בעיות בהבקעת שערים שיוחסו בעיקר לו. אחרי 2-3 חודשים הוא ירד לספסל ונשאר שם. הביאו את היווני, תאופניס גקאס על העמדה שלו. הוא לא חלוץ טבעי ומשחק בעיקר עם הגב אל השער".

לא ברור מה קרה לאותו פאביו ג'וניור שנועד לגדולות בנבחרת ברזיל וברומא, אבל לאקהרט יש דעה נחרצת: "עברו הרבה שנים מאז שהוא שיחק ברומא ובנבחרת ברזיל. מאז הוא עבר בליגה היפנית ובקבוצה מאיחוד האמירויות. זה לא אותו שחקן. הוא היה מאכזב, לא ברמה שציפו. אפשר להגיד שהוא קרוב לסוף הקריירה שלו בגיל 29".

פאביו ג'וניור - פרופיל

פאביו ג'וניור פררה או בקיצור ג'וניור החל את הקריירה המקצוענית שלו במדי קרוזייריו לאחר שהגיע אליה מקבוצת הנוער של דמוקראטה גוברנאדור, לאחר שנתיים בליגה הברזילאית יצא החלוץ לאירופה ונחת ברומא האיטלקית בשנת 1999, כשסכום ההעברה שלו עומד על כ-19 מיליון דולר. למרות שסומן כהבטחה גדולה לאחר עונה לא קלה שב ג'וניור לקבוצת האם שלו, שם שיחק עונה אחת לפני שעבר לפלמייראס.

בארבע העונות הבאות עבר ג'וניור בין מספר קבוצות בברזיל ביניהם כאמור פלמייראס, קרוזייריו, ויטוריה ואתלתיקו מיניירו עד שבעונת 2005/2006 עבר לליגה היפנית שם לא הצליח להתבלט במדי הקאמישה אנטלרס ושב חזרה למולדתו.

בתחילת העונה שעברה קיבל ג'וניור הצעה מעניינת מאל - וואדה מהליגה באיחוד האמרויות ויצא להרפתקה, אך לאחר זמן קצר נדד לבוכום מהליגה הגרמנית שם סיים את העונה עם 3 שערים ב-31 הופעות כעת הוא מגיע למתחם וולפסון.

תגובות

9

טלספורט בפייסבוק