שער בכורה לעזרן בניצחון מכבי

מכבי ת"א ניצחה היום בקרית שלום מול הפועל מרמורק 1:2. שבחון כבש למכבי בדקה ה-28. שער בכורה לעזרן בדקה ה-53. מרמורק צימקה בדקה ה-85. לוני הרציקוביץ מוותר על גזל

יום שישי 27 יולי 2007
אשר גולדברג

 מכבי ת"א ממשיכה בהכנות שלה לקראת משחק הגומלין מול סנטה קולומה האנדורית, בשבוע הבא.

חניכיו של אלי כהן ניצחו היום בקרית שלום 1:2 את הפועל מרמורק במשחק אימון אחרון שערכו לקראת המשחק מול האנדורים.

מכבי יכולה להתעודד מהיכולת הטובה שהציגו שחקני הרכש שלה, יניב עזרן ודן רומן, ששיתוף הפעולה ביניהם, הביא לשער השני של יניב עזרן, שכבש את שער הבכורה שלו במדי הצהובים.

את השער הראשון למכבי כבש יוסי שיבחון, שגם הוא חוזר לעניינים, אחרי שהיה פצוע תקופה ארוכה.

יש לזכור שתוצאה דומה במשחק מול סנטה קולומה, תגרום להדחתה של מכבי מאירופה ויש לאלי כהן עוד הרבה עבודה כדי שקבוצתו תגיע מוכנה למשחק הקריטי מול האנדורים, בו מכבי חייבת לנצח בהפרש של יותר משער.

מהלך המשחק:

הצהובים עלו ליתרון בדקה ה-28 משערו של יוסי שיבחון. אבי נמני היה זה שהחל במהלך, כשמסר כדור עומק לשיבחון, שמ-20 מטרים כובש שער נאה. 0:1 למכבי.

בדקה ה-53 התכבד יניב עזרן לכבוש את שערו הראשון במדי קבוצתו החדשה. דן רומן, עוד שחקן רכש של מכבי, הרים כדור קרן, הישר לראשו של עזרן, שמקרוב נגח פנימה. 0:2 למכבי.

בדקה ה-85 צימקה מרמורק, אך זה היה מעט מידי ומאוחר מידי. רוסלאן שוקארוב היה זה שהבקיע למרמורק מול יבריץ', שוער הרכש של הצהובים.

מכבי ת"א: גיא סולומון (יבריץ' 46), דור מלול, עוז יפרח, אורי שטרית (חדד 46), מילאן מרטינוביץ' (שפונגין 46), שירן ייני (רון 46), יוסי שבחון (רומן 46), ארז מסיקה, עומר פרץ (אדרי 46), יניב עזרן (מסיקה 68), אבי נמני (קאמאנן 46).

הפועל מרמורק: דוד גיל, איציק לוי, רומן חרוסטוב, חיים כנפו, עומרי עטיה, שי סבג, אלעד ז'אן, אדיב שרעבי, ארנון תמיר, אלירן שחר, בן בירן.


גזל לא יצורף למכבי

לוני הרציקוביץ', שוהה בחו"ל אבל לפני המראתו, החליט שלא לאשר את עיסקת צירופו של רביד גזל.

הרציקוביץ' הבהיר לאלי כהן ולאבי נמני, שהישארותו של ליאור ז'אן, שאמור לחתום על חוזה חדש ל-3 שנים, ממלאת את מכסת הקשרים של הקבוצה, ולכן אין צורך ברביד גזל.

דור מלול מהנוער צורף לבוגרים ויתמודד העונה על מקום בהרכב מול יובל שפונגין.

צילום: האתר הרישמי של מכבי ת"א

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק