שחר הגיע, קולאוטי בדרך

נשיא הקבוצה עדכן את המאמן, רוני לוי בנוגע להגעתו של דייגו קרוסה ויצפה בשחקניו במשחק האימון מחר מול ווטפורד מליגת המשנה. קולאוטי חזר למחנה האימונים ועשוי ליטול חלק במשחק

יום שישי 27 יולי 2007
הדס גרינברג

נשיא מכבי חיפה, יעקב שחר, הגיע הערב למחנה האימונים של קבוצתו באוסטריה. שחר ישהה במחנה מספר ימים, כאשר כבר מחר הוא יצפה במשחק האימון שתקיים חיפה מול ווטפורד מליגה המשנה באנגליה.

בנוסף לכך, עדכן היום שחר את המאמן, רוני לוי, באשר לבואו הצפוי של בלם ראסינג קלאב, דייגו קרוסה. האב הטרי, רוברטו קולאוטי, ששהה בארץ לצד אשתו עלוית בשלושת הימים האחרונים, שב הערב למחנה האימונים ואף צפוי ליטול חלק במשחק מחר מול האנגלים.

בשעות אלו עורכת הקבוצה קידוש וארוחת ערב חגיגית וכל זאת על רקע יום הולדתו של השוער, אמיר אדרי, שחוגג היום 22.

קרוסה סיכם, מסיללה צפוי לנחות בארץ ביום רביעי

הבלם הארגנטינאי, דייגו קרוסה סיכם את תנאיו בשורות הירוקים. קרוסה שיחק בעונה האחרונה בראסינג קלוב הארגנטינית.חוזהו של הבלם מוערך בכ-300 אלף דולרים, כאשר מדובר על חתימה לשנתיים בשורות הירוקים.

הקשר הדרום אפריקאי, טפסי מסיללה, עשוי להגיע ביום רביעי לישראל, כדי להיבחן בשורות מכבי חיפה. מסיללה בן ה-22, שיחק בעבר במדי נבחרת דרום אפריקה  והשתתף באליפות אפריקה, שנערכה אשתקד.

במידה וירשים הוא יוחתם, עם אופציה להיות מושאל לקבוצה אחרת, כמו החלוץ ירו בלו, שכרטיסו שייך לחיפה, אך הוא מושאל לקרית שמונה.

אלן מסודי לא מפסיק לעשות צרות גם כשהוא לא באיזור. חיפה, שנמצאת במחנה האימונים באוסטריה, הופתעה מאנשי החוק המקומיים, שבאו לחפש אחרי אלן מסודי, וכשגילו שהוא נשאר בארץ, נטשו את המקום.

מתברר שהגעתם של אנשי המשטרה האוסטרים, באה בעקבות חובות של מסודי לחברה מקומית להשכרת רכב, עוד מהתקופה שהוא שיחק שם במדי שטורם גראץ.

תמונה: האתר הרשמי של מכבי חיפה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק