בניון: התאקלמתי מהר

בראיון לאתר הקבוצה, הבטיח קשר ליברפול לכפר על ההחטאה שלו בגמר גביע אסיה מול פורטסמות': אנחנו לא יכולים לחכות לתחילת העונה בתקווה שנכפר על ההפסד

שבת 28 יולי 2007
מערכת TELESPORT

קשר ליברפול, יוסי בניון, החטיא אתמול את הפנדל המכריע בהפסד קבוצתו 2:4 בפנדלים לפורטסמות' בגמר גביע אסיה. למרות זאת, בניון מרוצה ממצבו בקבוצה ואמר לאתר הרשמי של המועדון: היה לי חוסר מזל כשלא כבשתי, אבל חוץ מזה הכל הולך חלק, התאקלמתי מהר ואני ממש נהנה פה".

הישראלי סיפר גם על ההתחלה בליברפול: "הימים הראשונים יכולים להיות מעט מרתיעים, אבל כולם התייחסו אלי יפה ואני רוצה להודות להם על כך. השחקן היחיד ששיחקתי איתו במועדון (חביאר מסצ'רנו) היה בקופה אמריקה לרוע מזלי. אני חושב שהעובדה שלא הייתי השחקן היחיד שהגיע בקיץ עזרה לי להתאקלם. אני מרגיש כאילו הייתי במועדון הזה הרבה זמן".

בניון התייחס גם למצב המקצועי של הקבוצה ושלו לקראת פתיחת העונה: "אני נהיה חזק יותר ממשחק למשחק ומקווה שהאוהדים יראו את הכי טוב שבי. אני רק יכול להשתפר כשאני משחק לצד השחקנים הטובים בעולם".

בניון סיים ואמר: "הכל הולך לפי התכניות לקראת פתיחת העונה. השיפור נראה לעין בכל אימון. אנחנו לא יכולים לחכות לכפר על ההפסד בגביע אסיה".

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק