אניימה: אני רוצה אליפות

שוער הפועל ת"א לא התבייש להכריז כי הוא רואה את הקבוצה כמועמדת לאליפות כשזו נחתה בארץ לאחר מחנה אימון באוסטריה. מאמנו גיא לוזון היה יותר מתון: אני מבטיח עבודה קשה ומחוייבות

יום ראשון 29 יולי 2007
מערכת TELESPORT
כ-50 אוהדים חיכו הלילה לשחקני הפועל ת"א שנחתו בנתב"ג לאחר מחנה האימון שערכה הקבוצה באוסטריה. הקבוצה שעשתה מסע רכש רחב מאד הקיץ שכלל שני חלוצים ברזילאים אמנם לא הרשימה כל כך בארבעת משחקי האימון שקיימה במחנה עם ניצחון אחד, אך גיא לוזון ושחקניו הביעו הערב אמונה בקבוצה המתגבשת.

לצפייה בשחקני הפועל לחצו PLAY מתחת לתמונה.


"עמדנו בכל היעדים שלנו אבל ברור שלא נגענו בכל הפרמטרים כי זמננו היה קצר", אמר לוזון עם נחיתת הקבוצה. "יש לי שחקנים אינטליגנטיים שמאד רעבים להצלחה וזה כיף לעבוד איתם". בכל הקשור למילה אליפות ומטרות הקבוצה המאמן היה זהיר, " אני לא אדם שנותן הצהרות מפוצצות, אני רק מבטיח עבודה קשה ומחוייבות. אילו הייתי יודע שאם אגיד את המילה אליפות זה ייתן לי איזושהי מקדמה הייתי אומר" הוסיף המאמן בחיוך.

שוער האדומים וינסנט אניימה היה יותר בטוח ממאמנו לפחות בכל הקשור להצהרת כוונות לקראת העונה הקרובה. " השאיפה האישית שלי היא לזכות באליפות, זה אפשרי וכמו תמיד בחיים אם חושבים חיובי הכל אפשרי. יש כאן אווירה טובה ואמביציה להצלחה" הוסיף השוער הניגרי.

ברוך דגו יודע אף הוא שלאחר כל הרכישות של הקיץ הקהל מצפה לגדולות. " אני יודע מה הם רוצים וננסה להביא להם את ז, היה מחנה טוב, יש חיבור טוב בינינו, בשביל זה מקיימים מחנות אימון, אנו בשלבי גיבוש". ואולי היה זה מזואה אנסומבו שאמר הלילה את מה שכולם מרגישים בהפועל בין אם הם מפחדים לומר זאת ובין אם לא, "הפועל ת"א תהייה קבוצה ענקית העונה".

צילום ועריכה: נפתלי חזקיה

תגובות

b

טלספורט בפייסבוק