שפיגל: הסיכויים שווים

שחקני בית"ר ירושלים המריאו לקופנהאגן לקראת המשחק במוקדמות ליגת האלופות. המנהל המיקצועי היה היחיד שדיבר עם התיקשורת. שום יתרגל את אמסלם כמחליף של גרשון באימון הקרוב

יום ראשון 29 יולי 2007
אשר גולדברג
שחקני בית"ר ירושלים המריאו הבוקר לקופנהאגן שם יצטרפו למאמן הקבוצה יצחק שום ויקיימו כבר הערב אימון במגרש הסמוך לאצטדיון ה"פארקן" שבו ישוחק המשחק. 

היחיד שדיבר עם התיקשורת הבוקר היה המנהל המיקצועי של בית"ר גיורא שפיגל שהגדיר את האווירה בקבוצה כרגועה. "אנחנו לא במתח, אלא דרוכים כי זה משחק חשוב עבורנו. זה מבחן ראשון וכולם סקרנים לראות איך הקבוצה תיראה".

על הסיכויים של בית"ר לשוב מקופנהאגן עם ניצחון אמר שפיגל: " יש לנו סיכוי לנצח כי אנחנו קבוצה טובה, גם להם יש קבוצה טובה כך שהסיכוים שווים. העובדה שהמשחק הראשון הוא בחוץ קצת מקשה עלינו אבל נשחק בשביל לנצח ונראה מה יקרה".

האימון הצפוי לשחקני בית"ר הערב בדנמרק יהיה סגור לתקשורת, כך החליט המאמן שום לאחר שפחד כי מקופנהאגן ישלחו מרגלים. באימון עצמו צפוי דוד אמסלם להיות מתורגל כבלם, מאחר ושום אינו בטוח האם שמעון גרשון ששב לפעילות רק לפני מספר ימים לאחר ניתוח שעבר לפני כחודש יוכל לשחק 90 דקות מלאות מול ההתקפה הדנית ביום שלישי.

הבוקר תרשום בית"ר ירושלים דרך ההתאחדות לכדורגל הישראלית את הקשר הצ'יליאני מירוסביץ' בטופס המשחק כשהוא כמו גם הברזילאי רומלו צפוי לפתוח את המשחק על הספסל ולעודד את חבריהם על כר הדשא יחד עם עוד כמה עשרות מאוהדי בית"ר שיעשו את דרכם לקופנהאגן בימים הקרובים בכדי לעודד את הקבוצה.

תגובות

2

טלספורט בפייסבוק